Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Przed zabiegiem, wzięłabym - wiem, że to koszty, ale - krew i zrobiła chociaż podstawową biochemię. Nie, żeby uzalezniać zabieg od wyników i czekac, ale żeby był spokój duszy.

A wiesz Mariolko, że tak pomyślałam przed chwilą :) i spokój duszy, i spokój na wątku -  a oba bezcenne :)  

Link to comment
Share on other sites

Mariolko, ja wprawdzie nie miałam z tym do czynienia u moich psic (tfu, tfu, tfu), ale jeśli widzę że ktoś przychylny psiakom, zdroworozsądkowy, doświadczony daje sygnały, że może coś jeszcze trzeba zbadać ku pewności - to trzeba to zrobić, po prostu :)

Link to comment
Share on other sites

I abyś, Gosiu, nigdy nie miała. Bo to okropna choroba. Walczysz, walczysz i ... i tak przegrasz.

U Małej pewnie wszytsko OK :) może pęcherz przeziębiony trochę.

 

Ale to młoda psinka. Będzie dobrze :) Trzymam kciuki za bezproblemowy zabieg.

Link to comment
Share on other sites

 Gdyby się nie wysikała przed zabiegiem, to po znieczuleniu wystarczy trochę pęcherz przycisnąć i... poleci ;)

U naszej Imki za boga by się moczu nie złapało, bo ona w ogóle nie da do siebie podejść, gdy jest na ziemi :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki już mam Słoneczko u siebie w Kielcach .  Słoneczko jest już baaardzo okrągłe :(   .Jutro ok 10 zawiozę ją na sterylizację . Porozmawiam z wetem o ewentualnych dodatkowych badaniach krwi i moczu . Słoneczko na razie jest grzeczna i tylko raz zrobiła siusiu .  Trzymajcie za Małą kciuki ... 

Link to comment
Share on other sites

Trzymanie kciuków to  jedno,a przyszłość malusi to drugie .Musimy o tym pomyśleć.

U Martynki   to tymczas bardzo tymczasowy .Czy czasem nie należy  zacząć zbierać deklaracje ?

Bo BDT to ze świecą szukać.

Deklaruje marne 10 zł stałej i wsparcie bazarkowe.

Kto jeszcze chetny do pomocy ?

Link to comment
Share on other sites

Trzymanie kciuków to  jedno,a przyszłość malusi to drugie .Musimy o tym pomyśleć.

U Martynki   to tymczas bardzo tymczasowy .Czy czasem nie należy  zacząć zbierać deklaracje ?

Bo BDT to ze świecą szukać.

Deklaruje marne 10 zł stałej i wsparcie bazarkowe.

Kto jeszcze chetny do pomocy ?

Tylko nie marne, 10 zł to śliczny pieniążek - mnie się podoba :) i pięknie dziękuję w imieniu Słoneczka

 

edycja - kasuję projekt rozliczenia Małej bo widnieje w poście 2

 

 

 

I kciuki mocno trzymamy dzisiaj za Słoneczko, szczególnie o godz. 12.00 

kciuki_167.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila przyjechałyśmy ze Słoneczkiem do domu . Pan Doktor powiedział że za tydzień góra półtora byłby już poród . Na świat nie przyszło 8 niechcianych szczeniąt ... zawsze to dla mnie smutne a zarazem wiem że tak trzeba ...taki okrutny jest ten świat :(  Pan Doktor powiedział że szczeniaczki były duże a Słoneczko przecież malutkie ... była dosłownie wypełniona szczeniętami do granic możliwości :(  Na zabieg zawiozłam kulę a odebrałam patyczka ... Pan doktor powiedział że każdy róg macicy ( cokolwiek to znaczy) był zapchany :(   Zgodnie z  tym co pisałyście zrobiłam Małej biochemię ale siusiu nie dało się wycisnąc . Pęcherz był pościskany i pusty . Sterylizację robiło 2 weterynarzy i obydwoje stwierdzili że robienie badań suni w tym stanie nie ma sensu . Jest przekroczony mocznik  ale  wet powiedział że przy takiej ilości szczeniat i przy tak maleńkiej suni nie ma możliwości żeby jej organizm poradził sobie z oczyszczaniem ... Jeszcze jakiś paramert wyszedł trochę za wysoko ale wet powiedział że to tez przez ciąze  . Jutro Krzysiu wstawi wyniki bo ja w Kielcach nie mam aparatu a komórką nie łapie ostrości . Wysłałam tylko kilka zdjęc z komórki  Słoneczka sprzed chwili do Usiatki i myslę że Cioteczka wstawi ;)  

Za biochemię wyszło 52 zł , za sterylizację 200 zł  ( cena dla bezdomniaka ) . Jutro już będe w Białogonkowie to Krzysiu powstawia paragony . 

Na razie Słoneczko trochę obolałe ale nie jest żle ...działają leki przeciwbólowe ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Usiatko dziękuję Ci za rozliczenie :) Trochę poprawię i uzupełnię :) 

 

 

Aktualne rozliczenie wpływów i wydatków Słoneczka jest w poście 2 na str 1   ZAPRASZAMY :)

 

ps Usiatko dzięki za pomoc ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

No na takim etapie, pewnie max 4 tydzień, to aż takiego ucisku być nie powinno. Chyba, że 8 płodów, albo po dogu ;)
Czy robiłaś jej badania moczu?

  Czy wyniki w kasynie też przewidujesz? ;) Ale miałaś nosa :)
Dobrze, że już po i że wszystko ok, uff... Dzielna Mała :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...