Jump to content
Dogomania

3,5 miesieczna suczka rasy Husky / Zostaje !


Dinusia

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3],,Wydam w dobre ręce 3,5 miesięczną suczkę rasy Husky. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Została Ona znaleziona ok. 2 tygodnie temu w okolicach ul. Wołczyńskiej w Poznaniu – pałętała się tam wraz ze swoją siostrą w tym samym wieku.(ona została już wydana). Psy nie były nigdzie znaczone – ich stan zdrowia był i nadal jest bardzo dobry.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mimo usilnych starań odnalezienia właściciela nie udało się to.(telefonowanie do pobliskich hodowców, ogłoszenia). Podejrzewamy, że psy albo zostały porzucone, albo uciekły, lecz nikt ich nie szuka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zwracam się z gorącą prośbą o to, by ktoś przygarnął pozostałą nam suczkę. Piesek jest naprawdę ładny, zadbany i ,,w miarę” usłuchany.( aczkolwiek tu należy mieć dozę wyrozumiałości, bo wiadomo, że to szczeniak). Poszukujemy oczywiście kogoś, kto będzie w stanie zapewnić Jej odpowiednie warunki bytowe – wiadomo, że jest to rasa, która wymaga dużo ruchu, więc do bloku Jej nie wydamy. Zapewne w innym czasie moja rodzina (która zresztą bardzo kocha psy) sama by Ją przygarnęła, lecz w perspektywie zbliżającej się wielkimi krokami szkoły oraz natłoku obowiązków, wiemy, że nie sprostalibyśmy tak jak byśmy tego chcieli wychowaniu suczki. Do tego raptem tydzień temu zmarła nasz wiekowa już suczka rasy Terier rosyjski – i można powiedzieć, że na razie nie potrafimy zdecydować się na kolejnego psa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proszę o kontakt na mój adres mailowy – [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] - aktualnie nie będzie mnie przez najbliższy jeden dzień, lecz potem będę mógł na bieżąco odpowiadać na ew. maile. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam! „[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pisze w imieniu kolegi.. pozniej postaram sie wstawic jakas fotke..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam nadzieje, ze znajdzie sie chetny na przygarniecie malej.. wszelkie pytania prosze kierowac na maila podanego wyzej.. Dodam jeszcze, ze suczka obecnie przebywa w Korniku, kolo Poznania..[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...