Jump to content
Dogomania

Śląskie psiury


Recommended Posts

To najlepiej pasuje Brutus  :) . Bida straszna bo chyba najdłużej siedzi w schronisku, od lipca 2007r. Ma ponad 10 lat ale jest piękny. Tylko fajnych fotek i ogłoszeń brak. Moim zdaniem powinien znależć dom w miarę szybko  :)

http://schronisko.tychy.pl/wyswietl,adopcja,szczegoly,16.html

 

2cc5a6e59f00f4e4f3e22b6cb1cc41a2_medium.

 

 

 

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich!

 

10997290_823104451078272_341568409862692

Link to comment
Share on other sites

Bo dla mnie to najważniejsze kryterium to długość siedzenia za kratkami  :) . Jak sama pisesz, smyczy idzie nauczyć a co do gabarytów to tym większym też przecież trzeba pomagać bo jak nie my to kto? A on mi wygląda na pięknego, jakieś kąpanie, czesanie i będzie cud miód i orzeszki :D . 

Link to comment
Share on other sites

:)

Trafiłam tu przypadkowo szukając czegoś w nowej zawartości sprzed kilku dni, a teraz zobaczyłam u Tinki, że Magda pisała tam niedawno o wątku śląskich psiurów. Jak mógł mi umknąc ten post? Może była 5 rano, gdy czytałam... ;)

 

Alfa, masz rację... Brutus jest piękny. Już teraz. A gdyby tak zadbac o jego urodę jeszcze... :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Elisabeth. ☺ Miło przywitać kogoś nowego. Alfa, ale Ty bierzesz nas pod włos. Na pewno coś zrobimy, hmmm... np. w maju... .

Dziewczyny mam problem,chcę wejść na wątek Rockiego i nijak mi to nie wychodzi. W tej chwili do dyspozycji mam tylko telefon, a w telefonie podpisy są niewidoczne i tym samym nie mogę wejść przez banerek, wyszukiwarka Rockiego nie widzi, a w spisie wątków nie ma go ani w dziale śląskim jak i dolnośląskim. Ratujcie. Wklejcie i link.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Na razie - najprawdopodobniej jutro - wychodzi Skubi. O Brutusie pamiętam ale nie da rady wyciągnąc wszystkich psiaków na raz bo fundacja ma trochę za mało sił przerobowych a z tymi psiakami trzeba popracować, oj trzeba. Na tą chwilę Skubi był pilniejszy ale Brutus nie idzie w niepamięć, mam nadzieję, że bedzie kolejny  :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...