Jump to content
Dogomania

SELMA ZE ZDRUTOWANĄ KOŚCIĄ UDOWĄ -JUŻ W SWOIM DOMKU


Bogusik

Recommended Posts

Nie wiem czy ja mam wstawić w pierwszym?Czy Anula w rozliczeniowym?Wydaje mi sie,że Anula...
 

Też się zastanawiałam nad tym,mogę wstawić tylko gdzie,czy w wydatkach,czy w deklaracjach.Z tym,że to Lecznica dostanie zwrot pieniążków.

Czy przypadkiem dzisiaj Selmusia ma sterylkę? Czy mi się coś pokręciło.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trzeba na początku wątku wkleić logo Kastora, dacie radę?

Ja niekumata w tej materii:)

Logo Fundacji Kastor wstawione na pierwszą stronę w poście rozliczeniowym.Nie znam kwoty jaka będzie przyznana,dlatego nie jest wpisana.

Link to comment
Share on other sites

Selma miała sterylkę w piątek. Przeszła ją bardzo dobrze i jej samopoczucie po zabiegu też jest OK. Dzisiaj zdjęłam jej kołnierz, ale zaczęła lizać rankę, więc jeszcze chwilę musi wytrzymać w tym tunelu. Nie kupowałam nowego, ponieważ został (zmasakrowany, ale został) po wcześniejszym użytkowaniu. Kiedy czekałam z Selmą w poczekalni na zabieg, ludzie którzy przychodzili pytali jaka to rasa :) weterynarze (małżeństwo prowadzi lecznicę) powiedzieli, że gdyby nie mieli swoich psów, to już by jej mi nie oddali. Tak więc myślę, że szybko ktoś tak jak my zauroczy się naszą gwiazdą. Sterylka kosztowała 240 zł. Ja dopłaciłam 40 zł i wzięłam paragon na to, a 200 zł. zapłaci fundacja Kastor. Przed zabiegiem podawałam Selmie serię tabletek na odrobaczenie, które kosztowały 36 zł (6x6 tabl.) tylko zgubiłam chyba paragon :( Po 10-14 dniach od zabiegu Selmunia może zostać zaszczepiona na wściekliznę i zakaźne.

Link to comment
Share on other sites

Selma miała sterylkę w piątek. Przeszła ją bardzo dobrze i jej samopoczucie po zabiegu też jest OK. Dzisiaj zdjęłam jej kołnierz, ale zaczęła lizać rankę, więc jeszcze chwilę musi wytrzymać w tym tunelu. Nie kupowałam nowego, ponieważ został (zmasakrowany, ale został) po wcześniejszym użytkowaniu. Kiedy czekałam z Selmą w poczekalni na zabieg, ludzie którzy przychodzili pytali jaka to rasa :) weterynarze (małżeństwo prowadzi lecznicę) powiedzieli, że gdyby nie mieli swoich psów, to już by jej mi nie oddali. Tak więc myślę, że szybko ktoś tak jak my zauroczy się naszą gwiazdą. Sterylka kosztowała 240 zł. Ja dopłaciłam 40 zł i wzięłam paragon na to, a 200 zł. zapłaci fundacja Kastor. Przed zabiegiem podawałam Selmie serię tabletek na odrobaczenie, które kosztowały 36 zł (6x6 tabl.) tylko zgubiłam chyba paragon :( Po 10-14 dniach od zabiegu Selmunia może zostać zaszczepiona na wściekliznę i zakaźne.

Dziękuję Szafirko:)

Paragonu nie szukaj , daj znać Skarbnikowi  ile jest do zwrotu:)

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że już można ją ogłaszać. Łapka już prawie zarosła sierścią, używa jej w 90%, po sterylce jeszcze z 2 dni ponosi kołnierz i jest "do wzięcia" :) kilka fajnych zdjęć już podesłałam, może coś z tego można wybrać, jak nie to jeszcze coś dorobię. Razem do oddania jest 76 zł.

Link to comment
Share on other sites

Logo Fundacji Kastor wstawione na pierwszą stronę w poście rozliczeniowym.Nie znam kwoty jaka będzie przyznana,dlatego nie jest wpisana.

Dziękuję, 200zł zwrócą :), a właściwie to zapłacą bezpośrednio lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że już można ją ogłaszać. Łapka już prawie zarosła sierścią, używa jej w 90%, po sterylce jeszcze z 2 dni ponosi kołnierz i jest "do wzięcia" :) kilka fajnych zdjęć już podesłałam, może coś z tego można wybrać, jak nie to jeszcze coś dorobię. Razem do oddania jest 76 zł.

Możesz mi je wysłać na maila?

Ogłaszamy na Poznań, Nową Sól, może jeszcze Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

Ewu logo Fundacji Kastor jakie należy zamieścić przy korzystaniu z naszej pomocy jest nieco inne , takie jak przesyłałam na Twojego maila :)
 

10624647_10203630049848912_3968615109805

Dzięki pomocy Fundacji Kastor Selma została wysterylizowana:)

Anula zmieść to proszę w Twoim poście rozliczeniowym, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst, nie wiem, jak wygląda sytuacja z zostawaniem samej w domu i czy utrzymuje czystość. Tekst do weryfikacji, oczywiście.

 

Selma, psie dziecko o zjawiskowych oczach czeka na wspaniały dom.

 

Selma to młoda, prześliczna, pełna energii sunia. Ma około roku, waży 12 kg

 

Nie zawsze była wesoła i beztroska.

 

Jako kilkumiesięczny szczeniak trafiła do schroniska.

 

Nie wiadomo co się stało, może komuś się znudziła, może była nieprzemyślanym

 

prezentem?

 

Przestraszona, obolała wegetowała w schronisku.

 

Miała złamaną kość udową.

 

Dzięki pomocy wielu dobrych ludzi Selma zamieszkała w domu tymczasowym.

 

Pomyślnie przeszła operację łapki,  została wysterylizowana i zaszczepiona.

 

Poznała smak szczęśliwego życia.

 

Uwielbia towarzystwo ludzi i innych psiaków, kocha dzieci i zabawę.

 

To jeszcze psie dziecko, ale jest bardzo inteligentna i szybko się uczy.

 

W domu zachowuje czystość.

 

Marzymy, by sunia trafiła do odpowiedzialnych ludzi, dla których będzie

 

najważniejsza na świecie, którzy nie pozwolą, by stała jej się krzywda.

 

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej,

 

wyłącznie w trosce o dobro suni.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu nasza kochana :) Bardzo dziękuję za napisanie tekstu :) Ja bym usunęła w ogóle to zdanie o zostawaniu w w domu.Rozmawiając z osobą zainteresowaną adopcją Selmy,zawsze można o jej zachowaniu /różnym/ powiedzieć. Jestem ostatnio trochę z doskoku na dogo,ale zamówię jej pakiet ogłoszeń na Wrocław

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...