Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

Dnia 22.12.2018 o 21:36, Mysza2 napisał:

Ponieważ nasza Azunia wiedzie dobre życie w domku stałym pozostałą na jej koncie kwotę 104 zł przesyłamy dla Lisia:):)

Pieniążki wpłynęły, Lisio na kolejne 2 miesiące zabezpieczony :)))

Cudnie, że Azunia ma domek!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam po baaaardzo dlugiej nieobecnosci....ale tak bywa:((((

Podajcie mi prosze kochane jeszcze raz numer Lisiowego konta.....Cosik musze wplacic...

Bardzo mi wstyd....ze nie wplacalam tyle czasu obiecanej skromnej deklaracji....zmusily mnie niestety do tego pewne nieszczesne okolicznosci....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kocurek napisał:

Witam po baaaardzo dlugiej nieobecnosci....ale tak bywa:((((

Podajcie mi prosze kochane jeszcze raz numer Lisiowego konta.....Cosik musze wplacic...

Bardzo mi wstyd....ze nie wplacalam tyle czasu obiecanej skromnej deklaracji....zmusily mnie niestety do tego pewne nieszczesne okolicznosci....

Witaj dawno nie widziany Kocurku :)))

Konto Ci zaraz prześlę, ale nie miej absolutnie żadnych wyrzutów, w końcu różnie nam się w życiu układa i jak możemy to pomagamy, a jak nie no to nie. I już.

Mam nadzieję, że teraz u Ciebie wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie chcę  Was martwić  ale Lisiuniek jest już  bardzo biedniusi. Ciągle dosc trzeźwy w główce woła natychmiast jak posiusia pieluszkę jak chce pić jeść ale ciałko  każdego dnia bardziej odmawia współpracy. Juz przeważnie muszę trzymac mu główkę do jedzenia i picia bo mu opada. :(

chcialam wstawić  zdjecie ale cos nie mi się to nie udaje - wstawie jak dogo pozwoli..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lisio otrzymał różne rzeczy od kilku wspanialych osób. 

Od wrocławskich dziewczyn otrzymał leki na serduszko oraz znowu karsivan. Karsivan troszkę  mu sie trafił  w spadku po Berciku ktory nas niestety opuścił. Poza tym pudło podkładów do siusiania. Podkładów  używamy teraz bardzo dużo bo  duży chlopak z tego naszego Lisia. Takze podklady otrzymał jeszcze od zaprzyjaźnionej fundacji i jeszcze spory zapas od mojej przyjaciółki.

Poza tym od Pani Anety dostał Inflamex taki lek troszke na stawy troszkę ogólnie wzmacniający. 

Wszystkim pomagającym z całego serca dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przykro to czytać, ale chyba wszystkie się z tym liczymy, że z Lisiem coraz gorzej będzie :(((

Spędził u Ciebie Kasiu wiele wspaniałych lat, super się nim opiekujesz!  Starość jest kiepska dla wszystkich - i dla ludzi, i dla zwierząt... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, kikou napisał:

Bardzo mi przykro ale Lisiuniek odszedł od nas w sobotę w nocy

O Bosz.... :((( Tak mi przykro :(((

Ale szczerze mówiąc patrząc na ostatnie jego zdjęcie spodziewałam się tego, tylko nie myślałam, że tak szybko :(

Nie no, strasznie źle mi :(((

Żegnaj Lisieńku kochany nasz [*]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, dziękujemy Ci bardzo bardzo za wieloletnią, wspaniałą opiekę nad Lisiem. Dzięki Tobie miał fajne życie po latach złego traktowania, zaznał prawdziwej miłości.

Osobiście bardzo Cię podziwiam za to, co robisz - opieka nas psimi staruszkami wymaga bardzo dużo pracy i pewnie wiele wyrzeczeń, a dodatkowo odprowadzanie zwierząt za TM... :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...