Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

O 18.11.2016 o 21:53, brzośka napisał:

To cudnie Elu, bo może się okazać, że niedługo faktura za Liskowe leki będzie - tak mniej więcej co 2 m-ce wypada, a dawno nie było.

Niestety już brałam karsivan dla Lisiuńki tylko oczywiście zapomnialo mi się napisać.. Trzeba przelać do Pani wet. Przesle dzisiaj rachunek mmsem

Link to comment
Share on other sites

A to uciekinier z naszego Lisia :)

Miałam kiedyś taką kochaną owczarkę, którą rzadko miałam okazję sfotografować, uciekała jak Lisio. Śmialiśmy się, że myślała, że aparat zabiera duszę... Dobrze, że jednak czasem się udawało, bo tylko to mi po niej zostało... I wspomnienia. I tęsknota...

Już lecę na bazarki!

Kasiu, a ile za lek? Jak zwykle 132 zł?

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

Ciemną nocką odwiedzam Lisia i jego Miłośników!

Jako,że zawsze  mam sentyment do staruszków,a Lisek jest w potrzebie, chciałabym dla niego przekazać 390zł,które Paulshadow utargowała na bazarku zorganizowanym w UK .

Proszę o nr.konta do wpłaty i później potwierdzenie,tu  na moim bazarku,

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 2 grudnia 2016 o 00:10, WiosnaA napisał:

Dobry wieczór!

Ciemną nocką odwiedzam Lisia i jego Miłośników!

Jako,że zawsze  mam sentyment do staruszków,a Lisek jest w potrzebie, chciałabym dla niego przekazać 390zł,które Paulshadow utargowała na bazarku zorganizowanym w UK .

Proszę o nr.konta do wpłaty i później potwierdzenie,tu  na moim bazarku,

 

Jejku kochana pieknieeeeee dziekujemy !!!!!!!!!!!!!

Lisiu zabacz jakie masz kochane cioteczki, ktore o Tobie pamietają !

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, brzośka napisał:

Bardzo bardzo bardzo dziękujemy za hojny dar Wiosny i jej córki (jeśli dobrze kojarzę)!!!

Zaraz podam nr konta :)

Dobrze kojarzysz brzośko,od mojej córci.

 

I ciocia Bogusik u Lisia....no,to Mikołaj drugi worek prezentów dla Lisia przyniesie!....od nas  wczoraj wyruszył w drogę.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczynki kochane,ja również szykuję prezencik świąteczny dla Lisia,w postaci części udziału w moim świątecznym bazareczku.Jak będzie gotowy,to wstawię link.

Kochany i taki poczciwy jest Lisio i do tego ma szczęście być w tak cudownym dt :)

Cudnie!!! Bardzo dziękujemy :)))

To prawda, Lisiu wprawdzie nie we własnym DS, ale w świetnym DT gdzie może się przekonać, że człowiek nie tylko przynosi ból i krzywdę, jak kiedyś to u niego bywało, ale także miłość i głaski :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczynki kochane,ja również szykuję prezencik świąteczny dla Lisia,w postaci części udziału w moim świątecznym bazareczku.Jak będzie gotowy,to wstawię link.

Kochany i taki poczciwy jest Lisio i do tego ma szczęście być w tak cudownym dt :)

emotikony miłosneemotikony miłosneemotikony miłosne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...