Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Ja nie miałam głowy, żeby Mufince buziaczki zostawiać, bo miesiąc temu pirat drogowy na wąziutkiej, osiedlowej uliczce przejechał po mojej Sybi. Tylko cudem przeżyła pierwszą noc w lecznicy Krakvet (dr Chwastowski ratował ją, robił co w ludzkiej mocy) , była we wstrząsie, z obrzękiem płuc, potłuczoną wątrobą i rozjechanymi biodrami. Miała zerwane wszystkie więzadła. Po 2 dniach dr Orzeł operował ją 3 i pół godziny, ma powstawiane implanty (nawet już nie wiem jakie), w każdym razie powiedziano mi, że po raz pierwszy robiono 2 biodra na raz. Teraz jeździmy na bieżnię wodną i mam nadzieję, że niedługo pójdziemy na dłuższy spacer. Mufinko - głaski, przytulanka i życzenia szczęśliwego życia; obyś prędziutko znalazła własny, kochający domek :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałam głowy, żeby Mufince buziaczki zostawiać, bo miesiąc temu pirat drogowy na wąziutkiej, osiedlowej uliczce przejechał po mojej Sybi. Tylko cudem przeżyła pierwszą noc w lecznicy Krakvet (dr Chwastowski ratował ją, robił co w ludzkiej mocy) , była we wstrząsie, z obrzękiem płuc, potłuczoną wątrobą i rozjechanymi biodrami. Miała zerwane wszystkie więzadła. Po 2 dniach dr Orzeł operował ją 3 i pół godziny, ma powstawiane implanty (nawet już nie wiem jakie), w każdym razie powiedziano mi, że po raz pierwszy robiono 2 biodra na raz. Teraz jeździmy na bieżnię wodną i mam nadzieję, że niedługo pójdziemy na dłuższy spacer. Mufinko - głaski, przytulanka i życzenia szczęśliwego życia; obyś prędziutko znalazła własny, kochający domek :wub:

Współczuję i mam nadzieję że będzie dobrze .A chociaż policja zainteresowała się tym piratem ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałam głowy, żeby Mufince buziaczki zostawiać, bo miesiąc temu pirat drogowy na wąziutkiej, osiedlowej uliczce przejechał po mojej Sybi. Tylko cudem przeżyła pierwszą noc w lecznicy Krakvet (dr Chwastowski ratował ją, robił co w ludzkiej mocy) , była we wstrząsie, z obrzękiem płuc, potłuczoną wątrobą i rozjechanymi biodrami. Miała zerwane wszystkie więzadła. Po 2 dniach dr Orzeł operował ją 3 i pół godziny, ma powstawiane implanty (nawet już nie wiem jakie), w każdym razie powiedziano mi, że po raz pierwszy robiono 2 biodra na raz. Teraz jeździmy na bieżnię wodną i mam nadzieję, że niedługo pójdziemy na dłuższy spacer. Mufinko - głaski, przytulanka i życzenia szczęśliwego życia; obyś prędziutko znalazła własny, kochający domek :wub:

Sybil kochana wyobrażam sobie jaki koszmar przeżyłaś :( Współczuję, ściskam i żałuję, że nie mogę tego teraz zrobić w realu. Sybi, Słonko trzymaj się słodka sunieczko.  Najgorsze masz już za sobą :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W imieniu Sybi dziękuję za dobre słowa. Pomalutku zbieramy się i wierzymy, że jeszcze pobiegamy. Mufeczko, już nie zaśmiecamy Twojego wątku.

Ja również bardzo współczuję! z serca ,życzę żeby tak było! :) ciociu nic nie zaśmiecasz , no co Ty!0bully.gif

od tego jest dogo! dzielimy się wszystkimi uczuciami... smutkiem i radością, czasem dobrze jest się ... wyżalić! tak po prostu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam wczoraj za dwa miesiące.

Mam nadzieję, że pieniądze dzisiaj będą na koncie.

 

Mufce życzę żeby przetrwała te upały jak najlepiej.

I zdrowia dla Sybi!

 

Tak,wpłata już na koncie,dziękuję w imieniu Mufki 0heart.gif

  
Dzięki, Sybi już sama wstaje i drepta na 4 łapkach; tylko na spacerze (malutkim) jest jeszcze asekurowana "podtrzymywaczem".
Mufinko, zdrówka i cudnego domku Ci życzymy.

Cieszę się  że z Sybil jest lepiej 0dance3.gif

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jedna sprawa finansowa.Transportem Mufki zajęła się Ania ze swoim tatą,po kosztach.

Ania dała na pokrycie kosztów transportu srebro,sprzedałyśmy na bazarku na FB i pieniądze za paliwo i autostradę zostały Ani zwrócone.

Ale wypadałoby i tutaj to zaznaczyć,więc wklejam paragony

 

312v094.jpg

 

2hi9kl5.jpg

 

10fub95.jpg

 

28aja5x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mufinko kochana - serdeczności dla Ciebie zostawiam  0heart.gif0heart.gif (nawet jak mnie nie ma na dogo, to o Tobie dumam i obiecuję, że juz niedługo zajmę sięTobą szczególnie) 

 

 

Mufinko, śliczności słodkie serduszka.png buziaki przesyłam i od jutra będziemy walczyć pies.png

 

 

Usiatko napisz coś więcej ....... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...