Jump to content
Dogomania

Pies goni za zwierzyną, ptakami i nie reaguje na żadne przywołania


krulindra

Recommended Posts

Ale tutaj nie rozchodzi się o to, że jej psy są ułożone!!!!  bo to raczej żaden wyczyn przy gordonach. Nie chce mi się pisać od nowa o co chodzi w tej całej wymianie zdań ;-)

 

Kto przejrzał Aniusie już wie, że ona jest oderwana od rzeczywistości, leczy swoje ego na dogomanii bajeczkami, które opowiada :) 

Ale zapomniała, że dogomanię czytają również osoby ze środowiska wyżłów :P 

Link to comment
Share on other sites

no widzisz, ja przynajmniej bajek nie opowiadam ludziom w sieci tak jak Ty :D

Za to nie wstydzę się napisac, że zawaliłysmy nasz pierwszy w życiu konkurs KPR, gdzie Salme przygotowywałam jako dorosłą już ponad dwu letnią sukę w ciągu raptem 4 miesięcy :)

Jednak my się nie poddajemy i będziemy dalej pracować, bo to jej pasja , a jednocześnie chcę aby ocenił ją ktoś kompetentny , tym bardziej ze labradorów robiących cokolwiek na zwierzynie jest jak na lekarstwo :)

 

A czy Twoje suki mają Ch.PL? 

 

Aniusia piszę się  "schodzi" ;-)   

Tak, najlepsze jest wyciąganie ojca własnego psa jaki był przekozacki :D

Skoro Twoje psy nie polują, nie startują z powodzeniem w konkursach gdzie może je ocenić SĘDZIA to jak niby ma to sprawdzić zwykły kowalski? podczas spaceru z Tobą? :P to że pies zrobi stójkę to chyba nie wszystko :P

 

ps. już się nie pogrążaj :)

 

Greta zrobila Ch.Pl na swoje drugie urodziny na samych cacibach i juz ma nazbierane caciby na intera-brakuje jej tylko czasu.

tak wiec...:)))))))

 

serio uwazasz, ze przecietny kowalski bedzie sprawdzal czy moje psy robia stojke?:))))))

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj nie rozchodzi się o to, że jej psy są ułożone!!!!  bo to raczej żaden wyczyn przy gordonach. Nie chce mi się pisać od nowa o co chodzi w tej całej wymianie zdań ;-)

 

Kto przejrzał Aniusie już wie, że ona jest oderwana od rzeczywistości, leczy swoje ego na dogomanii bajeczkami, które opowiada :)

Ale zapomniała, że dogomanię czytają również osoby ze środowiska wyżłów :P

 

tak, to proste ulozyc gordona:)

 

sprobuj i daj znac jak poszlo:)))

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj nie rozchodzi się o to, że jej psy są ułożone!!!!  bo to raczej żaden wyczyn przy gordonach. Nie chce mi się pisać od nowa o co chodzi w tej całej wymianie zdań ;-)
 
Kto przejrzał Aniusie już wie, że ona jest oderwana od rzeczywistości, leczy swoje ego na dogomanii bajeczkami, które opowiada :) 
Ale zapomniała, że dogomanię czytają również osoby ze środowiska wyżłów :P


Ciekawe, że te "osoby ze środowiska wyżłów", wielokrotnie wywoływane do tablicy, jeszcze ani razu nie wyraziły swojego zdania dotyczącego psów a_niusi... :p
Link to comment
Share on other sites

Greta zrobila Ch.Pl na swoje drugie urodziny na samych cacibach i juz ma nazbierane caciby na intera-brakuje jej tylko czasu.

tak wiec... :)))))))

 

 

No tak z trzech podobno tak zajebistych suk aż jedna...Wszystkie swoje sukcesy opierasz na jednej, najmłodszej suce :)  

Link to comment
Share on other sites

Pewnie dlatego, że nie bawią się w walkę na  puste słowa z Anią ;-)


No właśnie :) skoro dla Ciebie też Jej słowa są puste to po co tracisz czas?
Mnie by było go szkoda na Twoim miejscu ;). Dla mnie Anka ma sporą wiedzę, dla Ciebie nie musi i ok :), więc omijaj Ją szerokim łukiem, zamiast celowo zaczepiać.
Link to comment
Share on other sites

No tak z trzech podobno tak zajebistych suk aż jedna...Wszystkie swoje sukcesy opierasz na jednej, najmłodszej suce :)

 

Moja najstarsza suka ma mlodziezowy championat Polski.

i dorosly na ukonczeniu. brakuje jej jednego wniosku. nie jest zbyt ladna, rzadko ja pokazuje, zaraz bedzie sterylizowana.

 

Moja srednia suka miala koszmarna kontuzje kolana. dopiero wrocila na ringi jako dorosly pies i tez brakuje jej jednego wniosku.

 

oczywiscie, ze skupiam sie w tej chwili glownie na mojej najmlodszej suce, ktora to na przyszle lato bedzie kryta i chcialabym, zeby miala porobione wszystko, co trzeba i zeby ja troche poogladano na swiecie. to chyba oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie :) skoro dla Ciebie też Jej słowa są puste to po co tracisz czas?
Mnie by było go szkoda na Twoim miejscu ;). Dla mnie Anka ma sporą wiedzę, dla Ciebie nie musi i ok :), więc omijaj Ją szerokim łukiem, zamiast celowo zaczepiać.

 

zaczepiac?:)))

wez, ona wchodzi mi na fejsa, szuka mnie w necie, zeby tylko sie dowiedziec obojetnie czego:))))

 

to nie jest normalna sytuacja:)))))

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że na tym póki co skończę tą jakże wspaniałą dyskusję :)  Odezwę się w odpowiednim momencie :) 

 

 

ps. informacje same do mnie docierają, to jest najlepsze :D

 

powodzenia na konkursach :) i zanim następnym razem zaczniesz cisnąć bajkę w internecie to się serio zastanów ;-)

 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że na tym póki co skończę tą jakże wspaniałą dyskusję :)  Odezwę się w odpowiednim momencie :)

 

 

ps. informacje same do mnie docierają, to jest najlepsze :D

 

powodzenia na konkursach :) i zanim następnym razem zaczniesz cisnąć bajkę w internecie to się serio zastanów ;-)

 

Pozdrawiam 

 

 

hahaha nooo jak znow cie scisnie z zazdrosci:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że takie rzeczy lepiej załatwiać na żywo, twarzą w twarz - po co wszyscy mają to czytać, chyba nie taki jest sens tego forum? Nikt nie zmusza przecież do zgadzania się ze wszystkimi opiniami danego użytkownika, ale chyba lepiej podyskutować o danym problemie niż licytować się kto ma więcej tytułów, pucharów itp. i tak każdy wierzy w to co chce a inni użytkownicy nie są w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że takie rzeczy lepiej załatwiać na żywo, twarzą w twarz - po co wszyscy mają to czytać, chyba nie taki jest sens tego forum? Nikt nie zmusza przecież do zgadzania się ze wszystkimi opiniami danego użytkownika, ale chyba lepiej podyskutować o danym problemie niż licytować się kto ma więcej tytułów, pucharów itp. i tak każdy wierzy w to co chce a inni użytkownicy nie są w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy mam się wypowiedzieć jako zwykły kowalski czy osoba ze środowiska wyżłów, ale byłam, widziałam i to nie raz psy Ani. Serio nie spotkałam jeszcze tak ułożonych gordonów, mimo że sporą część gordonów w Pl znam. Widziałam jak jej suki pracują w polu i powiem tyle, chciałabym żeby wzięli moją mende na nauki. 

Link to comment
Share on other sites

Sorry Rinuś ale to co ty wypisujesz nie tylko w tym temacie swiadczy o czyms co sie w internetach nazywa bolem dupy. gdyby chodzilo ci o zwykla informacje o osiagnieciach psow aniusi to bys napisala do niej, jak normalny zdrowy psychicznie czlowiek zapytala dlaczego tu nie wyszlo i jakie sa jej plany a nie wylatywala w tego typu tematach z jakimis "plotami od ludzi od wyzlow". A najbardziej w tym wszystkim rozwala to ze jak sie okazuje ze twoje informacje mijaja sie z prawda to rzucasz uprzejmego focha i znikasz na kilka tygpdni tylko po to zeby powrocic w jakims innym temacie z kolejnym "uprzejmym pytaniem" podyktowanym oczywiscie TYLKO ciekawoscia a nie checia, wybacz bezposredniosc, dosrania sie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czi czi , sory ale nie trafiłaś ;-) wiele razy ludzie się pytali o osiągnięcia psów ANIUSI w polu, niestety ale informacji brak, Teraz te informację są, że suki zostały zdyskwalifikowane, jedna raz, druga suka 2 albo 3 razy. Próby zaliczyła tylko Greta, jeśli się nie mylę.

 

I nadal nie mówimy tutaj o ułożeniu psów do życia, tylko o wyszkolenie do pracy na polu i ich osiągnięcia. 

No ja jednak bym wolała oddać swojego psa do szkolenia w ręce osób, które jednak mają zaliczone coś więcej niż próby, do których się zresztą przygotowywali ;-) no ale co kto woli :) 

 

Jeśli dla Was nie ma różnicy to ok.

Link to comment
Share on other sites

Czi czi , sory ale nie trafiłaś ;-) wiele razy ludzie się pytali o osiągnięcia psów ANIUSI w polu, niestety ale informacji brak, Teraz te informację są, że suki zostały zdyskwalifikowane, jedna raz, druga suka 2 albo 3 razy. Próby zaliczyła tylko Greta, jeśli się nie mylę.

I nadal nie mówimy tutaj o ułożeniu psów do życia, tylko o wyszkolenie do pracy na polu i ich osiągnięcia.
No ja jednak bym wolała oddać swojego psa do szkolenia w ręce osób, które jednak mają zaliczone coś więcej niż próby, do których się zresztą przygotowywali ;-) no ale co kto woli :)

Jeśli dla Was nie ma różnicy to ok.


No to przeciez napisalam ci ze zamiast sluchac plot i rzucac chamskie uwagi czy pytania pod plaszczykiem uprzejmosci NAPISZ do aniusi. inaczej wychodzisz po prostu na typowa Grazyne ktorej ciotka matki sasiadki powiedziala to i siamto wiec to na pewno jest prawda
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...