Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Poprosze nr konta , coś wpłacę na maluszka, taki biduś kudłaty :(.

A gdzie on będzie ?

Bardzo dziękuję za pomoc maluszkowi.Jest zarezerwowany Hotelik domowy w Nowej Soli u szafirki.

 

Przelew poszedł.

Bardzo dziękuję.

 

Dziękuję za zaproszenie. Nie mogę niestety zadeklarować stałych wpłat, ponieważ limit stałych mi się wyczerpał. Może po wypłacie zostaną jakieś "psie" grosze, wtedy bym coś wpłacił.

Bardzo dziękuję.

 

przybiegam na zaproszenie i zapisuję kudłatka :(

Miło nam,zostań z nami.

Link to comment
Share on other sites

hej ciocia probowalam wejsc z wiadomosci ale nie wiem czy tylko u mnie ,wywalilo na glowna strone forum :-(

w kazdym razie moge skromnie dolozyc sie z deklaracja stala od kwietnia na kwote 5 zl

prosilabym tez o pw z danymi na jakie bedzie mialo isc to juz bym na kwietnia ustawila zlecenie

na dniach bede tez robic bazarek wiec moge podpiac psiaka jako jednego z beneficjentow

Link to comment
Share on other sites

Anulko nasza kochana 

przylecialam 

ja chora ciociu

i klopotow znow ...

kochana zapisz mnie  na 20 jednorazowej 

narazie choc tyle ciociu 

przecudny malutek misi21ss.jpg

i przebiedny 

krusztyneczek 

czy juz jakis hotelik ciociu albo dt  szykujecie dla smuteczka? 

juz doczytalalm ze hotelik czeka 

 sciskam mocno za wszystko 

niechaj sie uda  dla cudnego serdunka swiat odmienic

 

 

ojej mam nadzieje ze zdrowko sie polepszy i klopoty szybko znikna

zdrowka cioci zycze

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Stałej nie mogę dać niestety :(, na począrku kwietnia po wypłacie grosik kapnę (20 zł). Ale może coś by mi się udało pomóc z transportem przy okazji służbowych wojaży. Przejrzę tylko najbliższe trasy i kierunki - może się coś się uda skroić. Na kiedy transport potrzebny?

Link to comment
Share on other sites

hej ciocia probowalam wejsc z wiadomosci ale nie wiem czy tylko u mnie ,wywalilo na glowna strone forum :-(

w kazdym razie moge skromnie dolozyc sie z deklaracja stala od kwietnia na kwote 5 zl

prosilabym tez o pw z danymi na jakie bedzie mialo isc to juz bym na kwietnia ustawila zlecenie

na dniach bede tez robic bazarek wiec moge podpiac psiaka jako jednego z beneficjentow

Ja nie wiem na czym to polega,raz wywala a raz nie.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.

 

jestem na zaproszenie, teraz nie mogę finansowo pomóc :(, ale zapiszę wątek.

Fajnie,pozostań z nami.

 

Grosik wpłacę maleńkiemu, poproszę numer konta.

Bardzo dziękuję,każdy grosik się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Stałej nie mogę dać niestety :(, na począrku kwietnia po wypłacie grosik kapnę (20 zł). Ale może coś by mi się udało pomóc z transportem przy okazji służbowych wojaży. Przejrzę tylko najbliższe trasy i kierunki - może się coś się uda skroić. Na kiedy transport potrzebny?

Bardzo dziękuję za pomoc dla Blekiego.Transport jest planowany po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

 

jestem na zaproszenie.

 

U mnie spore wydatki z moim blisko 15 letnim psim staruszkiem...  ale  dam 10 zł miesięcznie.  Poproszę o konto na pw.

 

Gdzie ten hotelik, do którego ma trafić Blaki?

Bardzo dziękuję za pomoc.Jest zarezerwowany Hotelik całkowicie domowy w Nowej Soli u szafirki.

 

Jestem na zaproszenie.Deklaruje 10 zlociszy stalej,poprosze o nr.konta.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Anuli. Na razie niewielki grosik podrzucę- nad stałą dumam, bo nie powinnam :(

 

Biedne są te kudłacze w schroniskowych warunkach, zawsze mi ich żal, jak te kołtuny muszą im przeszkadzać, ale za to po spa pojawi się Królewicz :D

Link to comment
Share on other sites

Przybywam z zaproszenia i też proszę o nr konta. Wpłacę coś jednorazowo, ale dopiero w przyszłym tygodniu.

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

Wpłaciłam 6 dyszek

Dzięki Poker za pomoc dla maluszka.

 

przybiegłam z zaproszenia,zapisuję i później wrócę poczytać

Wróć,wróć do nas.

 

Jestem na zaproszenie Anuli. Na razie niewielki grosik podrzucę- nad stałą dumam, bo nie powinnam :(

 

Biedne są te kudłacze w schroniskowych warunkach, zawsze mi ich żal, jak te kołtuny muszą im przeszkadzać, ale za to po spa pojawi się Królewicz :D

Dziękuję za pomoc.Wiem,że są biedne dlatego skupiłam się na pomocy kudłaczom.W BDT wszystkie były i jest u mnie kudłaczek,zresztą kocham kudłacze,tak mam.

 

Anula, proszę o nr konta, przekażę dla Blekiego 93,45 z konta Elmusia, który ma już DS

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145286-depresja-i-załamanie-poszły-precz-elmo-już-w-ds-w-krakowie/

O rany, Gabrysiu dziękuję bardzo.Fajnie przydadzą się pieniążki nawet w każdej minimalnej kwocie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...