Jump to content
Dogomania

Czy hodowla powinna ponieść jakąkolwiek odpowiedzialność?


Krosno

Recommended Posts

Nie obrażaj wszystkich hodowców z ZKwP    , miałaś pecha że trafiłaś na mnożycielkę, .Trzeba było zadać sobie trochę trudu i podpytać o hodowlę, pojechać tam wcześniej niż tylko w dniu zakupu psa..Pod płaszczykiem Zwiazku Kynologicznego tez działają ludzie którzy w ogóle nie powinni mieć zwierząt. a co dopiero rozmnażać.

Pytasz co powinno być w umowie?      Ważne jaką umowę podpisałaś. Oczywiście ,że możesz wysłać list polecony tylko czy zareaguje?

Link to comment
Share on other sites

Aha no to ja zadnych faktur nie mam czyli co? Nic nie da sie zrobic? Fajnie... No tak pech ale to nie moja wina , sory ale dla mnie to chore jezeli ja mam sprawdzac ludzi ktorzy naleza do zkwp to zwiazek powinien sie tym zajac. Ciekawe ile takich pieskow z takimi i gorszymi wadami z tej hodowli trafilo w Polske? Skoro place tyle za psa i kupuje go legalnie to powinno byc wszystko ok. A skoro teraz juz nic sie nie da zrobic to po co w ogole sa te cale smieszny oszukany zkwp? Pralnia kasy jednak fundacja miala racje lepiej kupic taniej z pseudo bo wychodzi na to samo tyle ze z pseudo taniej a w zadnym ze zwiazkow czy cenel club czy zkwp pomocy sie nie uzyska. 

Takie jest moje zdanie i mam prawo je wyrazic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
26 minut temu, Joanna72 napisał:

Powalczyc mozna, ale np moj nieuczciwy hodowca udziela sie w ZKwP i wyglada na to, ze sie ze wszystkimi zna. Czy mozna sie spodziewac reakcji? Chyba, ze pojdzie sie do sadu. 

Już Cię Uxmal zapytała w innym wątku po jakiego gwinta wywlekasz stare wątki?Masz jakiś problem z hodowcami - załóż własny wątek ,a nie odgrzewaj zamkniętych tematów sprzed lat.Sześć postów w godzinę...nieźle :),ale tak się na forach nie robi.

Link to comment
Share on other sites

Już Cię Uxmal zapytała w innym wątku po jakiego gwinta wywlekasz stare wątki?Masz jakiś problem z hodowcami - załóż własny wątek ,a nie odgrzewaj zamkniętych tematów sprzed lat.Sześć postów w godzinę...nieźle :),ale tak się na forach nie robi.

Pozdrawiam.

EOT,

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, bou napisał:

Już Cię Uxmal zapytała w innym wątku po jakiego gwinta wywlekasz stare wątki?Masz jakiś problem z hodowcami - załóż własny wątek ,a nie odgrzewaj zamkniętych tematów sprzed lat.Sześć postów w godzinę...nieźle :),ale tak się na forach nie robi.

Polecam punkt 4 i 5c regulaminu. Pozdrawiam czujnych adminow! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...