Jump to content
Dogomania

zabezpieczenie pokoju przed psem


denti469

Recommended Posts

Witam

 

Przymierzam sie do przygarnięcia szczeniaka. I mam mały dylemat  odnośnie  dużego pokoju. A wiec tak, jak będziemy w domu to nie ma problemu. Ale jak będziemy  szli do pracy czy gdzieś  wychodzić bez możliwości zabrania psiaka chciała bym ten duzy pokoj zabezpieczy. Obecnie nie mamy drzwi w pokojach :) I właśnie tu ten problem czym zabezpieczyć wejście  do takiego pomieszanie bez zakładania drzwi.

No ostatecznie jak nic madrego nie wymysle to trzeba bedzie  zalozyc  ale to kupa roboty:P

Link to comment
Share on other sites

Zawsze możesz przyzwyczaić psa do klatki. Gdy wychodzicie w domu klatka może być dla psa bezpiecznym schronieniem, w której spokojnie spędza czas. Wtedy nie musicie zakładać drzwi, a pies nie zniszczy nic w domu. 

Link to comment
Share on other sites

drzwi jednak zalozylismy poki co :) jak nie zdadza egzaminu  myslalam wlasnie o klatce. Niestety moj maz mowi ze psa nie bedzie w klatce trzymac. oczywiscie pokazywalam mu tematu tu na forum,al enie i juz.

Ale chyba poczekam jak pies nabroi nie raz :P i maz bedzie sam biegl po ta klatke  heheh:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

drzwi jednak zalozylismy poki co :) jak nie zdadza egzaminu  myslalam wlasnie o klatce. Niestety moj maz mowi ze psa nie bedzie w klatce trzymac. oczywiscie pokazywalam mu tematu tu na forum,al enie i juz.

 

Specjalnie przywołuję ten wpis sprzed pół roku, by pokazać, że głupie żony potrafią mieć mądrych mężów. I to jest budujące, gdyż mam wrażenie, iż na Dogo klatkomaniaczki to przeważnie panny i panny kwalifikowane, czyli stare panny.

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie przywołuję ten wpis sprzed pół roku, by pokazać, że głupie żony potrafią mieć mądrych mężów. I to jest budujące, gdyż mam wrażenie, iż na Dogo klatkomaniaczki to przeważnie panny i panny kwalifikowane, czyli stare panny.

"nie wiem ale sie wypowiem"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...