Jump to content
Dogomania

Łzawiące oczy i przebarwienia


Guest Olimpijka

Recommended Posts

Guest Olimpijka

Próbowałam kropelek ze świetlikiem, soli fizjologicznej i oczka łzawią. Wet nie dopatrzył się niby zapalenia, ale może zastosować krople z antybiotykiem i lekkim sterydem?

Jak to u was bywało?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój pies miał straszne zacieki od niedawna stosujemy taki 'zestaw':

zacieki.png

Początkowo stosowałam sam rumianek, świetlik, sól fizjologiczną, a później borasol. Efekty zauważyłam dopiero po stosowaniu na raz borasolu soli fizjologicznej i pretty eyes oraz świetlika, ale to już od czasu do czasu. Aktualnie jest dużo lepiej, niestety brak zdjęć. Podobno dobre jest Angel eyes ale ma też złe opinie ze względu na antybiotyk. 

Link to comment
Share on other sites

 

Próbowałam kropelek ze świetlikiem, soli fizjologicznej i oczka łzawią. Wet nie dopatrzył się niby zapalenia, ale może zastosować krople z antybiotykiem i lekkim sterydem?
Jak to u was bywało?

 
a sprawdzał droznosc kanałów nosowo-łzowych przy pomocy takiego specjalnego barwnika-test tani i prosty i sporo mówi czy to kwestia nie droznych kanałów czy problem jest gdzie indziej
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

   
a sprawdzał droznosc kanałów nosowo-łzowych przy pomocy takiego specjalnego barwnika-test tani i prosty i sporo mówi czy to kwestia nie droznych kanałów czy problem jest gdzie indziej

Nie sprawdzał...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...