Jump to content
Dogomania

Tatuaz związkowy u psa.


AdamAgata

Recommended Posts

[quote name='green-girl']Potrzebuję Waszej pomocy.
Szykuje mi się tatuowanie szczeniąt
Związek Częstochowski nie polecił mi nikogo, powiedział że mam szukać na własną rękę, ba nawet na przegląd miotu nie mają zamiaru przyjechać, muszę dowieść szczeniaki.
Szukam więc osób robiących tatuaże, najlepiej metoda pisakową w woj. Śląskim, dokładnie w okolicy Zawiercia. Mile widziana możliwość dojazdu do szczeniąt za dopłatą.
Będę Wam bardzo wdzięczna za jakiekolwiek namiary![/QUOTE]

ja wprawdzie Krakow ale do Zawiercia daleko nie jest
Tatuuje "pisakiem" jak cos to pisz

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Betbet']z tatuażami to chyba jest też ten problem, ze mozna je przerobić, słyszałam jużo złodziejach psów, którzy coś takiego praktykują...wiec chipy wydają się naprawde sensowniejsze[/QUOTE]

Wcale nie. Znam przypadki wycinania chipów, co wcale specjalnie trudne nie jest. Pomijam jeszcze kwestię rejestracji psa w bazach danych bo potem jak człowiek sprawdza to okazuje się, że jego zwierzęcia w systemie nie ma.
Osobiście juz wolę tatuaż.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

mam jamnika szorstkowłosego z tatuażem T 196 d którego nikt sie nie przyznaje, zielona Góra ma obecnie T 028 i jamnik musiałby mieć 100 lat..

może ktoś potrafi mi pomóc???

tatuaż Norka

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-W4yTtfVsFWI/Tx_OgTKq_PI/AAAAAAAAM04/e_4gIaTphlM/s576/tatua.jpeg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/221535-Norek-jamnik-szorstkowłosy-rodowód-nie-ochronił-go-przed-bezdomnością[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wegielkowa']U znalezionej 2 tyg. temu Oneczki jest tatuaż 9 0 1 J . Czy wiecie co to za oddział ma taki numer?[/QUOTE]

Oddziały oznacza się za pomocą liter. A literę "J" na końcu ma Kraków.
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=odd&l=pl&odd=000J[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

KTÓRE ZWIĄZKI TATUUJĄ PSY? Do schroniska trafiła sunia z tatuażem w uchu - Tatuaż AK43 lub A443 lub AA43 - druga cyfra nie za bardzo czytelna... Długowłosa DONka. HELP! Oczywiście po sucz już kolejka chętnych, najlepiej do wydania bez sterylki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='cockermanka']W ZKwP są trzy cyfry i litera. Wyjątkiem jest oddział Legionowo,gdzie są trzy cyfry i AA na końcu. To pewnie jakiś stowarzyszeniowy tatuaż...[/QUOTE] Już znalazłysmy. To jest Łodź ZKwP. Pies wrócił do właściciela dzięki tatuażowi. Po 4 miesiącach tułaczki. Hodowla z Łodzi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Hej, kupilam psiaka z ZKWP. Hodowla zarejestrowana jest w PL, ale sam hodowca mieszka z psiakami w Holandii.

Pieski zostaly zachipowane, wyrobione sa paszporty i w przyszlym tygodniu hodowca bedzie jechac na przeglad hodowlany do PL.

Chip jest zamiast tatuazu. pytanie jak i gdzie przejestrowac chip z Holandii do PL?

Ktos sie spotkal z takim przypadkiem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2017 o 11:46, chicken napisał:

Hej, kupilam psiaka z ZKWP. Hodowla zarejestrowana jest w PL, ale sam hodowca mieszka z psiakami w Holandii.

Pieski zostaly zachipowane, wyrobione sa paszporty i w przyszlym tygodniu hodowca bedzie jechac na przeglad hodowlany do PL.

Chip jest zamiast tatuazu. pytanie jak i gdzie przejestrowac chip z Holandii do PL?

Ktos sie spotkal z takim przypadkiem?

Chip dla własnego świętego spokoju rejestrujesz w dowolnej bazie w Polsce- na wypadek zaginięcia psa. Nie ma to nic wspólnego z rejestracją psa w oddziale ZKwP, wyrobieniem rodowodu itd.
Nie musisz niczego przerejestrowywać. Dostajesz gotową metrykę i to wszystko.
Mnie zastanawia jedynie jak hodowca chce przekroczyć granicę ze szczeniakami, które nie ukończyły 12 tyg. życia- w końcu zgodnie z regulaminem przegląd miotu (przegląd hodowlany to zupełnie coś innego) powinien odbyć się do 12 tyg życia szczeniąt. Nie wiedziałam, że są jakieś wyjątki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...