Jump to content
Dogomania

Old English bulldog z Bullforce oferta krycia


Guest keyt

Recommended Posts

Zwycięzca Wystawy:

Vee Eight's Nicolas the White King - Buldog staroangielski (Hrancie, Republika Czeska)


Najlepsza Para Hodowlana:

1. ESKORD Adrimar Asta, ALICE Bell-Cane - Shih Tzu (Iława)
2. ACE OF HEARTS Akwaforta, FIGA Sailor-Moon - Yorkshire Terrier (Radom

Mistrzostwo :D
Człowieku właśnie udowodniłeś jak nikła jest Twoja wiedza o kynologii. W zasadzie nie bardzo mamy już o czym rozmawiać :)
Otóż....tenże niesamowity buldog staroangielski został zwycięzcą wystawy i owszem...Ale z FCI nie miało to NIC WSPÓLNEGO.
http://www.wlodowice.pl/aktualnosci/410/1#!prettyPhoto
Była to wystawa pod patronatem ZHPR a nie ZKwP który to jest członkiem FCI.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

keyt dał się nabrać na stary numer, FCI to nie to samo co F.C.I. Wystarczy trochę poczytać.

Smutno czytać ten wątek, bo ogólnie już od dawna kibicuję wszystkim, którzy chcą reaktywować buldogi w starym typie, zdrowe i sprawne. Jednak jak widać musiało to pójść w złym kierunku, naturę ludzką trudno zmienić...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

keyt dał się nabrać na stary numer, FCI to nie to samo co F.C.I. Wystarczy trochę poczytać.

Też tak myślałem...ale F.C.I. chyba zmieniło nieco nazwę, czy literki tam poprzestawiało. Tak przynajmniej wynika z ich strony. Ponadto ZHPR (ten od wystaw z old english) jest członkiem UCI a nie F.C.I ;)
Hehehe teraz to mu namieszaliśmy :D
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A czy ja mówiłem że FCI i ZHPR
to to samo? Bo nie przypominam sobi. A ja dzwoniłem do fci i sam powiedziałem że mam old english bulldog z Ekc i ona na to że mam przyjechać z rodowodem i wystawiom FCI I CO ŁYSO WAM :-)

Link to comment
Share on other sites

A czy ja mówiłem że FCI i ZHPR
to to samo? Bo nie przypominam sobi. A ja dzwoniłem do fci i sam powiedziałem że mam old english bulldog z Ekc i ona na to że mam przyjechać z rodowodem i wystawiom FCI I CO ŁYSO WAM :-)

Keyt :) sorry ale tutaj raczej nikt Ci w to nie uwierzy :)
Więc nikomu tu nie łyso :)
I jeszcze jedno: rozumiem że dzwoniłeś tutaj
http://www.szczecin.zkwp.pl/oddzialy.php?oddzial=szczecin
Zgadza się?
Link to comment
Share on other sites

A kto Ci powiedział, że EKC jest organizacją członkowską FCI? Pierwsze słyszę. Gdyby tak było, mógłbyś psa wystawiać na wystawach FCI jako rasę nieuznaną, ale nie mógłbyś otrzymać żadnego tytułu FCI. Czyli tak dla fanu mógłbyś go tylko pokazać.

 

Temat mnie interesuje i nie chodzi o dogryzanie, po stokroć wolałabym, żeby rasą uznaną był prawdziwy buldog w starym typie niż obecny anglik :(

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam że buldog angielski to jest karykatura psa, ale old english bulldog powinien być uznany bo to całkiem sprawny pies. Przynajmniej mój taki jest.

Link to comment
Share on other sites

No więc o to mi właśnie chodzi, nie wystawią Ci w FCI, bo EKC nie jest ich organizacją członkowską ani partnerem kontraktowym. A rasa jest nieuznana przez FCI. Możliwe, że babka się nie zna, mają tam niezły burdel czasami :P Dowiedz się lepiej dokładnie i daj znać co tego wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...