Jump to content
Dogomania

Szczotka do sprzątania sierści


Anka K

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Multitalent to najlepszy wynalazek do pozbywania sie siersci zarowno kociej jak i psiej. W moim domu mieszkaja dwa koty i trzy psy, w okresie linienia problem siersci w domu narasta... Ubrania, lozka, podloga, nawet w lodowce potrafi sie znalezc. Poza preparatami jakie Nasze zwierzeta dostaja na siersc, oraz wyczesywaniem ich samych, szukalam czegos co pomoze usunac siersc z odziezy, wypoczynkow itp. Zainwestowalam w szczotke multitalent i z czystym sumieniem polecam go kazdemu, szczegolnie teraz w okresie wiosennym kiedy wypadanie siersci jest wzmozone.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kurczę, będę musiała chyba wypróbować. Ostatnio czyściłam dywan z sierści psiura i była to najbardziej syzyfowa praca, jaka wykonywałam. Dla powagi sytuacji zaznaczam - dywan kremowy, psiur czarny. Próbowałam taką rolką do ściągania sierści z ubrań, ale musiałabym mieć tego chyba cały worek, żeby pozbyć się wszystkiego...Wczoraj kupiłam taką szczotkę do szorowania, można ją przymocować do kija - ma twarde, krótkie włosie - spróbuję jutro.

Link to comment
Share on other sites

Pokusiłam się na tą szczotkę i powiem Wam rewelacja! Miałam rolki, i takie czerwone rękawice do sczesywania i nic nie dawało rady... Zauważyłam tylko, że szczotką należy czesać delikatnie bo jak to się robi mocno to efekt jest mniejszy. Mam zmiotkę i szufelkę w komplecie. Jakość niesamowita, ruchoma rączka w obu można ustawić jak komu wygodniej. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W Tesco kupiłam za paręnaście złotych gumową szczotkę na kiju. Do gładkich powierzchni (panele, płytki) rewelacja, do dywanów odkręcam kij i jadę ręcznie. Jest dłuższa od tej z filmiku, toteż robota idzie szybciej :) Do czyszczenia legowisk używam małych, gumowych szczotek nakładanych na dłoń. W pierwszym lepszym "chińczyku" za 5 zł. Dobrze sprawdzają się też lateksowe rękawiczki. Nie ma sensu wydawać kilkudziesięciu złotych tylko dlatego, że sprzęt jest dobrze rozreklamowany w mediach...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja widzę różnicę między tymi chińczykami za 5 zł a tą szczotką. Poleciłam ją już kilku osobom i też są zadowolone. To co ściąga gumowa rękawiczka czy szczotka od chińczyka nie ma porównania z tym co można zrobić tym. Już teraz to wiem bo sprawdziłam na własnej skórze.

Link to comment
Share on other sites

Mam zelmera i turbo i elektro szczotkę a potem jeszcze dywan doczyszczam multiszczotką i wtedy mogę powiedzieć, że jest ok. Jeszcze cała masa kłaków się sczesuje.

Anka K, na dywanie zawsze leży koc jeden lub dwa zależy od wielkości dywanu, łatwiej wytrzepać i uprać koc niż dywan. trochę dziwią się wchodzące osoby, koce, porozrzucane zabawki wygląda jak dziecięcy pokoik, a to psisko tam urzęduje ;)

 

U mnie zelmer i turboszczota i codzienne trzepanie kocyków i kudły w miarę pod kontrolą

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
O 22.07.2015o22:46, feluska997 napisał:

W Tesco kupiłam za paręnaście złotych gumową szczotkę na kiju. Do gładkich powierzchni (panele, płytki) rewelacja, do dywanów odkręcam kij i jadę ręcznie. Jest dłuższa od tej z filmiku, toteż robota idzie szybciej :) Do czyszczenia legowisk używam małych, gumowych szczotek nakładanych na dłoń. W pierwszym lepszym "chińczyku" za 5 zł. Dobrze sprawdzają się też lateksowe rękawiczki. Nie ma sensu wydawać kilkudziesięciu złotych tylko dlatego, że sprzęt jest dobrze rozreklamowany w mediach...

faktycznie gumowe szczoteczki na kiju świetnie się sprawdzają przy gładkich powierzchniach, kiedyś sporo problemów przysparzało mi zbieranie sierści w aucie, w tym przypadku sprawdziły się rękawiczki lateksowe skamex, co do czyszczenia legowiska to jeszcze testuję kilka rozwiązań i na pewno sprawdzę te gumowe rękawiczki nakładane na dłoń

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam

Mieszkam w Danii i tutaj niedawno natknałem sie na nowy produkt, ktory bardzo dobrze sie sprawdza, jezeli wierzyc postom na ich dunskim facebooku . Jest to dunski wynalazek ale z ciekawosci sprawdzilem czy jest dystrybutor w Polsce i okazuje sie ze jest: www.futrossawka.pl

Chyba kupię i sprawdzę bo na filmie dzila fajnie...

Dam znac jak wyprobuje jak to dziala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...