Jump to content
Dogomania

Cocker spaniel Drakkar + miaukunka Zorka[*]


Magot

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anka_ZG']A co to Drakkusiowi wyrosło?:cool3:;) śliczne maleństwo!!! Zapraszamy do nas:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106441[/URL][/quote]
Pileczka:evil_lol::lol:

[quote name='gassira']świetne foteczki:lol:i powolutku mówie już dobranoc bo też już jestem zmęczona;)[/quote]
Branoc:sleep2::calus: Ja też idę lulać:sleep2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']O to dzięki ;) Czyli Barduś może być reproduktorem jeszcze :D
[/quote]

[quote name='Asia&gordonisko']
Mama zgodziła się wystawiać Barda :multi:
[/quote]

Poza wystawami musi przejść Próby Polowe o ile nie skończył 2 lat, albo zaliczyć Field Trialsy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']Cześć kochane:loveu:
Jestem u rodzinki i dopiero co wróciłam z 3- godzinnej próby zespołu rockowego kuzynki... :mdleje:I mam już dość:diabloti:[/quote]
o jejku współczuję, wiem co to znaczy, bo na studiach mam zajęcia w budynku gdzie odbywają sie próby grup rockowych i nie idzie wysiedzieć, nie mówiąc nic już o tym, że nie da się skupić:mad::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A bębenki Ci nie popękały? :cool3: :evil_lol:[/quote]
A wiesz, że nie?:diabloti: Ale uszach tak szumi...:evil_lol:

[quote name='Nerul']Witanko ! Magda my za tydzien się znow widzimy... ahhh i teraz to po ocenie nieźle wytarmosze Drakarka xD[/quote]
:multi:To już za tydzień!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak , tak ! To już za tydzień :D Jak tam przygotowania Drakkara? Diana będzie na jakies 3 dni przed wystawą zabrana z hodowli do mieszkania, żeby ją wykapac i wyczesać, żeby już się nie ubrudziła :D Z nami tez się widzicie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Tak , tak ! To już za tydzień :D Jak tam przygotowania Drakkara? Diana będzie na jakies 3 dni przed wystawą zabrana z hodowli do mieszkania, żeby ją wykapac i wyczesać, żeby już się nie ubrudziła :D Z nami tez się widzicie!!![/quote]
A już od tygodnia intensywniej ćwiczymy bieganie i postawę;):loveu:

Czy u Was też jest taka wichura jak u nas?:shake: Dzisiaj wracając od kuzynki widziałam zerwany cały dach z jakiegoś domu:-o I kilka powalonych drzew:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']A już od tygodnia intensywniej ćwiczymy bieganie i postawę;):loveu:

Czy u Was też jest taka wichura jak u nas?:shake: Dzisiaj wracając od kuzynki widziałam zerwany cały dach z jakiegoś domu:-o I kilka powalonych drzew:shake:[/quote]
Podobnie u mnie:shake:
Będę trzymała kciuki aby Drakkarowi się powiodło ;)

Link to comment
Share on other sites

ja też mocno trzymam kciukasy:thumbs:

ja pamiętam,że jak wystawiałam Gass za pierwszysm razem to miałam niesamowitego stresa:oops:...pod koniec marca wystawiamy się poraz 4,ale już w młodzieży więc pewnie nerwy będą równie silne co za pierwszym razem :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No u nas też taka masakryczna wichura, byłam dziś z [B]Nerul[/B] w zoologicznym, to myślałam, że nas po drodze zwieje :O ..

To trzymamy kciuki za Drakkara, Diana z tego co wiem też się tam w hodowli szykuje intensywnie :) Ja tylko wpadam na gotowe :) .. Wystawiam, dostaję Zw.Mł i wracam :) Taki mam plan :) Noo.. w skrócie.. bo oczywiście siedzieć tam będę cąły dzień :) .. Już nie mogę się doczekać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Madzia wpadnij kiedyś do Rzeszowa na wspólny spacerek dogomaniakowy na naszych rzeszowskich bulwarach z Drakkarem :D[/quote]
Oo, dobry pomysł, a kiedy?:razz: Dużo miejsca tam macie?:diabloti:;)

Ile kciuków, dziękujemy!:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...