Jump to content
Dogomania

Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!


Gabi79

Recommended Posts

zaglądam Heniutku :)

 

Witaj margoth!!!

 

Cioteczki, u mnie na razie krucho z kasą - pracy szukam :( Trzymam mocno kciuki i jak tylko coś znajdę to na pewno pomogę Heniowi :)

 

Witaj madziak, trzymam kciuki, aby poszukiwania się powiodły, a Ty trzymaj proszę za dzisiejszą akcję

Dziewczynki moje kochane :)  kciuki mocno zaciśnięte!

 

 

Dołączam do kciukających za powodzenie jutrzejszej akcji. Będziemy czekać na informacje.

 

 

Kciukamy kciukamy ogromnie!

Heniutku 

bedzie dobrze kochane serce

 

 

Dziewczyny już pewnie w akcji,Heniu,daj się obłaskawić,znajdziemy ci dom z którego nikt cię nie wyrzuci

 

Trzymajcie kciuki!!!

 

Dziewczyny miały jechać około 9tej.

 

Pogoda do kitu, oby tylko Heniu gdzieś nie powędrował

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na malenki maluczki ...ratunkowy dla Heniutka http://www.dogomania.com/forum/topic/146063-na-ratunek-heniutkowi-cudnemu-malenkie-joop-homme-zapraszam-do-19-marca-g-2200/?p=16128372

 

bazarunio byl malunki ...ale kochana Bogusik i Anula 

 przekazaly cudenka na bazarus 

 dziekujemy stokroclove%281%29.gif

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do bidulinka z zaproszenia, stałej dać nie mogę bo na maxa zadeklarowana jestem ale grosikiem wspomogę, poproszę o nr konta

 

piesek mojej siostry z samochodu został wyrzucony i też tak czekał jak Heniulek , mam nadzieję, że Henio też znajdzie swój domek

Link to comment
Share on other sites

Myszka do mnie dzwoniła.

 

Niestety się nie udało. Mały 5 minut po ustawieniu klatki już był w środku, ale jakimś cudem wydostał się z tyłu klatki.

 

Dziewczyny wszystko sprawdzały ustawiając klatkę, ale chyba prowadnica się przesunęła i Heniu wydostał się dosłownie przez szparę.

 

Myszka i Agusia spędziły tam cały dzień, Heniu drugi raz do klatki nie wszedł.

 

Oby jutro się udało.

Gabi kochana przybiegam i ja na zawołanie :( wspomożemy razem z yolanovi biedaczka bazarkiem.

 

Witaj Marticzko u Henia. Z góry dziękujemy serdecznie za bazarek, oby tylko Heniu dał się złapać

 

Przybiegłam do Henia z bazarku ewy gonzales.Oby się udało Henia złapać.Pogoda okropna,może siedzi Henio w budzie?

 

Anula, witaj!!! Zostań proszę z nami aż do Happy Endu

 

Zaglądam do bidulinka z zaproszenia, stałej dać nie mogę bo na maxa zadeklarowana jestem ale grosikiem wspomogę, poproszę o nr konta

 

piesek mojej siostry z samochodu został wyrzucony i też tak czekał jak Heniulek , mam nadzieję, że Henio też znajdzie swój domek

 

Witaj dorciu,  na pewno znajdziemy Heniowi super dom, byle tylko był już w rękach dziewczyn, a potem doszedł do siebie w hoteliku.

 

Dziękujemy za deklarację, konto wyślę, jak Henio będzie już złapany.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy dziewczynki za pomoc i dobre myśli.

Jesteśmy wściekłe na los, na złośliwość rzeczy martwych.

Heniowi udało się wygiąć jedną z prowadnic, która trzyma te zasuwane tylne drzwi i to wejście odgięło się na tyle, że wyślizgnął się.

To bardzo mądry psiak.

Niestety już ani raz więcej nawet nie zbliżył się do klatki.

Taki pech, a już było tak blisko, nigdy wcześniej coś takiego nam się nie zdarzyło.

Sprawdzałyśmy czy wszystko dobrze trzyma.

Teraz zabezpieczyłyśmy te drzwi sznurkami, ale czy Henio wejdzie jeszcze raz.

Liczymy tylko na to że bardzo zgłodnieje.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bidulek się wystraszył,jak trafił do klatki i dlatego omijał ją szerokim łukiem.Jutro nowy dzień i mam nadzieje,że Henio zapomni co było,a pusty żołądek zaprowadzi go gdzie trzeba...Trzymam nieustająco kciuki!

Oby Bogusiu, ale to mądry psiak.

 

Jedno czym się pocieszamy to to, że nie skojarzył całej sytuacji z Moniką, że miała cokolwiek wspólnego z tą klatka.

Około 16-tej czyli w porze kiedy Monika przyjeżdża po pracy z jedzeniem pojawił się i podszedł do niej bardzo blisko.

Ale od podchodzenia do założenia obroży, bardzo daleka droga.

Monika karmi go od maja ubiegłego roku, Tylko do niej tak blisko podchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Oby Bogusiu, ale to mądry psiak.

 

Jedno czym się pocieszamy to to, że nie skojarzył całej sytuacji z Moniką, że miała cokolwiek wspólnego z tą klatka.

Około 16-tej czyli w porze kiedy Monika przyjeżdża po pracy z jedzeniem pojawił się i podszedł do niej bardzo blisko.

Ale od podchodzenia do założenia obroży, bardzo daleka droga.

Monika karmi go od maja ubiegłego roku, Tylko do niej tak blisko podchodzi.

 

Heniu, Słonko wejdź jutro do klatki, błagam!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...