Jump to content
Dogomania

Gdzie nauczyć się strzyżenia i trymowania?


Emilia

Recommended Posts

Hodowca jest na drugim krańcu Polski,pies jest kanapowcem a nie wystawowcem,a osoby które by mnie mogły nauczyć są niestety za daleko :cry:

Też ciekawi mnie pokaz lub kurs strzyżenia,myślę że takie pokazy się odbywają skoro poszukiwano psów w rejonie W-wy,więc może i będą bliżej Szczecina ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coz ja mam np. podhalankę i też pierwszy raz w tym roku zdacydowalam sie ją ostrzyc - efekt jest fenomenalny! Czy ktos widzial podhalankę we fryzurze a'la pudel? :lol:

Zainspirowana dzielem fachowca - chce sie naucyc strzyc pieski :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio w gazecie o psach (nie będę pisać nazwy) wynalazłam KURS STRZYŻENIA PSÓW i jest napisany tylko numer nie ma w jakim mieście to się znajduje nic tylko telefon. Ale nie wiem czy mogę podać go na forum :wink:
Pasavera, niby możesz, ale lepiej by było, gdyby to była sprawdzona informacja. Jeśli chcesz tam zadzwonić i dowiedzieć się, o co chodzi, to jak najbardziej zapraszam z informacjami; jeśli nie - to niby możesz telefon podać, ale napisz z nim raz jeszcze, że przepisujesz z gazety i nic więcej o tym nie wiesz.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Praktycznie takie same, ja wzięłabym jeszcze taki z szerzej rozstawionymi zabkami i zgodzę się z Flaire, ze na polskim rynku nie ma dobrych trymerów (te co są przeważnie tną) niestety niektórzy uwazają,że im ostrzejszy tym lepszy.

A co do potrzebnego sprzętu to jest on poprostu drogi. może tania maszynaka wystarczy na jednego, dwa psiaki w domu, ale nie gdy się tym ktoś chce zająć.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='betty_labrador']joannna tez dzwonilam do tej pani z ogloszenia i powiedziala mi to samo co Tobie, ze nie bedzie sobie robic konkurencji szkolac ludzi z wawy i obok wawy mieszkajacych.....[/quote]

:o :o :o

To co ona chce, żeby do niej ludzie z Krakowa przyjeżdżali?

Zawsze można powiedzieć, że się nie jest z W-wy.
[quote]
Koszt 1600 zl. (60 euro za dzien) [/quote]

Też chciałabym się nauczyć strzyć mojego CTR-a, ale ta cena, dla mnie szokująca. Szczególnie, że kurs trwa raptem 3 dni. Czy w ogóle w 3 dni można się nauczyć strzyc? Czy nie ma nic tańszego?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ostatnio często przeglądam forum na dogomani i postanowiłam wreszcie zabrać głos. Ostrzegam przed różnego typu naciągaczami i pseudo fachowcami, którzy prowadzą tego typu szkolenia. Z mojego punktu widzenia mogę istotnie polecić tylko kurs w Łodzi. super ludzie (szczególnie Pani Ewa-siła spokoju), super podejście do tematu i faktycznie uczą a nie naciągają. Uczyłam się w kilku miejscach i moje doświadczenia są nienajlepsze. Najgorzej wspominam kurs u niezwykle "sławnej" fryzjerki w W-wie. Przez cały "trzydniowy kurs" zrobiliśmy 2 psy (słownie dwa!!!), dla porównania w Łodzi kilkadziesiąt psów. Pomijam zachowania i odzywki tej pani, które jedną z dziewczyn doprowadziły do płaczu. Niezbyt miło wspominam również pewnego Pana z Katowic. Z litości nie wymienię jego nazwiska. Kto go zna to wie o czym mówię.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

ja zanim cokolwiek zaczęlam strzyc to najpierw długo się przyglądałam, jeździłam po wystawach i patrzyłam jak znani hodowcy przygotowują psy do występów, potem zaczęłam obcinać nożyczkami pudelki znajomych, potem uczyłam się na swoich sznaucerkach no i tak jakoś do tej pory leci. Acha miałam koleżankę która mi troszę podpowiedziała ona prowadziła salonik, ale tylko troszkę właściwie to ona mnie mobilizowała do szukania wiedzy :D Dalej się uczę i uczę i wiem, że jeszcze dużo nie wiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

[quote name='Emilia']Dzień dobry,
witam wszystkich na forum. Jestem tu nowa. Mam na imie Emilia. Jestem wlascicielka 2 yorków. W lipcu zamierzam kupić bobtaila i tosa inu.
Pisze poniewaz mam pytania. Czy ktoś z was wie czy organizowane sa gdzies kursy czy szkolenia strzyzenia i trymowania psow?
A moze ktos z was jest psim fryzjerem i moglabym sie od kogos za odpłatą nauczyć? Bardzo chciłabym zostac psim fryzjerem ale najpierw chcialabym poznac jakies techniki ciecia.
Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz.[/quote]
Witam i pozdrawiam mam na imie Karolina ,Ja miałam przyjemność uczyć się od P.Zbyszka Lenarcika z Gdyni, polecam kurs prowadzony przez P.Zbyszka dużo się nauczysz,i wchłoniesz sporo wiedzy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...