Jump to content
Dogomania

~ Szaggi spod śmietnika - prześliczny młody "hovawart" już ma dom!


malagos

Recommended Posts

Na MojaOstrołęka jest 309 wyświetleń ogłoszenia!

Dwa telefony, jeden nie ten dom, choć bardzo miła pani, drugi fajny, pani powiedziała "będziemy w kontakcie". Dom z ogrodem i 8-letnią ratlerką, i babcią w domu. Pies oczywiscie do domu. Ano, zobaczymy.

Z OLX na razie cisza. Jutro ciąg dalszy ogłaszania. Aha, od nas ze wsi tez jedno małżeństwo ma przyjść zobaczyć psa. Jutro i pojutrze mnie nie będzie, Tomek zostaje sam z psami, resztą inwentarza, pracą... Do tego zadzwonił dziś ten znajomy pan, ze nadal próbuje złapać sunie z lasu - wchodzi już na jego teren i tu ma tę klatkę zastawić na nią. Sunia jest nieufna i bardzo szczekliwa.

Link to comment
Share on other sites

To nasz Szaguś już w nowym domku :)

Tomek zawiózł go osobiście (podczas gdy ja bawiłam w Warszawie) do domu koło Lelisa, niedaleko Ostrołęki. To jedna z dwóch rodzin branych na serio pod uwagę. Warunki i tu, i tu podobne, dom, ogródek.

Pani nie pracuje, dzieci dorosłe i na stanowiskach. Bardzo opłakiwali poprzednia sunię, odeszła na babeszjozę. Ich psy leczy nasz doktor z Ostrołęki :)

Link to comment
Share on other sites

To nasz Szaguś już w nowym domku :)

Tomek zawiózł go osobiście (podczas gdy ja bawiłam w Warszawie) do domu koło Lelisa, niedaleko Ostrołęki. To jedna z dwóch rodzin branych na serio pod uwagę. Warunki i tu, i tu podobne, dom, ogródek.

Pani nie pracuje, dzieci dorosłe i na stanowiskach. Bardzo opłakiwali poprzednia sunię, odeszła na babeszjozę. Ich psy leczy nasz doktor z Ostrołęki :)

Świetna wiadomość :) Gratuluję szybkiej akcji !

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Ślicznota wyjątkowo podatna na kleszcze :(. Zakropiłam go ektoparem, zdjęłam ponad 20, a TZ malagos - znalazł kolejne. Myślę, że oprócz spot-on, warto mu dołożyć obrożę p. kleszczową. Tak zabezpieczam Bliss. Ona też ma tonę kłaków - nie do przeszukania, a chodzimy na spacery po łąkach i lasach

Na Pomi, było tylko kilka kleszczy i dopiero niedawno złapanych. Szagi długo musiał być bezdomny. Pomi - pewnie od cieczki.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...