Jump to content
Dogomania

Gryzak dla psa niszczyciela


Dogmat

Recommended Posts

Witam. Chciałbym wam przedstawić zabawkę, którą wykonałem własnoręcznie. Mój pies ma tendencje do niszczenia zabawek. Takie sklepowe, pomimo, że często pisze na nich, że są bardzo wytrzymałe, mają żywotność od 5-20 minut, po czym zabawka przestaje być zdatna do czegokolwiek. W związku z tym sam zrobiłem zabawkę, która "żyje" już 4 dni i nie ma większych uszkodzeń.

 

Jest to kółko, splecione tak jak np. szarpaki polarowe, a materiał, z którego jest wykonane to: taśma spinająca poliestrowa. Jest ona dosyć miękka, więc pies może się w nią wgryźć, a jednocześnie wytrzymała na tyle, że ciężko ją uszkodzić. Dlatego jeśli ktoś ma destrukcyjnego psa, polecam wykonanie takiej zabawki :)

 

[attachment=10526:IMG_8267.JPG]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie się prezentuje :) moje też lubią rozwalać zabawki, ostatnio zamówiłam jutową grubą linę na allegro, nie wyszło drogo bo coś koło 12 zł plus przesyłka i się sprawdza, tylko końce musiałam zabezpieczyć by się nie rozplatały, na jakiś czas myślę że wytrzyma :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 years later...
Dnia 12.03.2015 o 12:31, Basia1201 napisał:

Bardzo fajnie się prezentuje :) moje też lubią rozwalać zabawki, ostatnio zamówiłam jutową grubą linę na allegro, nie wyszło drogo bo coś koło 12 zł plus przesyłka i się sprawdza, tylko końce musiałam zabezpieczyć by się nie rozplatały, na jakiś czas myślę że wytrzyma :)

Czy zamiast liny jutowej można użyć takiej liny sizalowej ? Chyba będzie bezpieczne bo też naturalne 'tworzywo' :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

A myślałam że tylko ja mam killera zabawek :D mojemu psinie od jakiegoś czasu zaczęłam kupować kości, ale gdy był w domu to strasznie brudził. Więc znalazłam alternatywę, suszone kości. Dla mnie i Labiego to rewelacja, psina zadowolona a pilnuje gnata to nawet jak jest porządnie wymemlany nie muszę zbierać resztek bo są u niego na poduszce. Najlepsze suszone są na https://krainaradolin.pl/ . Labi i ja polecamy :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...