Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 3 months later...

Dziewczynyyyy

podrzucam troszkę zaktualizowany opis na stronkę i wizytówkę (bo wciąż jej brak:()

 

Zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana

Kabri to grzeczna, ułożona suczka średniej wielkości. W schroniskowym boksie na początku była wycofana, uciekała zamiast pchać się do wyjścia...kuliła się przy zapinaniu smyczy....Teraz już z radością czeka na dzień wolontariatu. Dalej z lekką nutką niepewności, ale chętnie wyskakuje na spacer. Na spacerach jest wesoła i pełna energii. Uwielbia pieszczoty i kontakt z opiekunem. Szybko się przywiązuje. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Spuszczona ze smyczy wraca na zawołanie, reaguje na swoje imię. Kabri zna podstawowe komendy, ale do nauki jest raczej niechętna, rezygnuje ze smakołyków gdy zbyt dużo się wymaga . Z większością psów się dogaduje, nie jest agresywna, ale nie lubi się dzielić jedzeniem i zabawkami - jest zazdrosna o uwagę opiekuna, dlatego raczej nie powinna mieszkać z innym psem. Do ludzi nastawiona jest pozytywnie, łagodna, pozwala brać się na ręce, dotykać - aczkolwiek czasem z lekkim przerażeniem. Nie przepada za wyczesywaniem i innymi zabiegami kosmetycznymi, ale nie atakuje.

Kontakt w sprawie adopcji : Iwona 509856668

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynyyyy

podrzucam troszkę zaktualizowany opis na stronkę i wizytówkę (bo wciąż jej brak:()

Wizytóweczka miała być wczoraj, ale niestety dotarłam do schroniska po 16 i nie zdążyłam wydrukować :( Ale widzę, że to wcale nie tak źle - nie muszę drukować dwa razy :D

Link to comment
Share on other sites

Wizytóweczka miała być wczoraj, ale niestety dotarłam do schroniska po 16 i nie zdążyłam wydrukować :( Ale widzę, że to wcale nie tak źle - nie muszę drukować dwa razy :D

 

nie ma tego złego ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jesteś pewna? Bo na tamtym fajniej wygląda. No i lepiej ją widać.

no właśnie wiem, tylko nie podoba mi się ten cień, bo tak ją przyćmił ;) ale może masz rację.

może uda się zrobić jeszcze jakieś fajne zdjęcie w czw, to wstrzymaj się faktycznie.

 

jeszcze ewentualnie mam takie 

 

 

11836740_10207772106199887_7668216957719

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...