Jump to content
Dogomania

nieaktualne! pies adoptowany! dziękuję! :)


kucyk

Recommended Posts

hej :)  Otóż moja znajoma ze Strumienia chce adoptować pieska: "Fajnie by bylo, zeby piesek byl malutki, pare miesiecy, max do 2 latek, maly kudlaczek, w wakacje przeprowadzilismy sie do domu na wies, wiec bedzie mial duzo miejsca do biegania  jesli chodzi o cechy, to nie mamy zadnych wymagan, wazne, zeby nie uciekal, mysle, ze zaufanie i przyjazn potrzebuja czasu i jakos sie "dogadamy"" - domu jest tylko swinka morska, dziewczyna nie miała psa nigdy ale jej rodzice tak. Pies ma być dla rodziców i dla niej (znajoma studiuje we wrocławiu, wiec jest tylko w weekendy w domu).
Pies ma być towarzyszem i będzie mieszkał w domu z możliwością wybiegu. 
 Dałam już jej linka na fb do schronisk w cieszynie i jastrzębiu, ale wiadomo: najlepiej pogadać bezpośrednio z wolontariuszami (bylam wolo i wiem ze najwiecej oni wiedzą o psach i chcą jak najlepiej dla psów). Spodobał jej się ten pies: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.764194956950450.1073742283.186764528026832&type=3ale to suczka, a rodzice chcą psa, a to suczka ;)
 
Dzięki bardzo z góry i proszę o kontakt :))
 
 
Link to comment
Share on other sites

Mam takiego ancymona W Bielsku :) oceniony na 3 lata ale może mieć mniej, sądząc po zachowaniu - fiubździu w głowie, za patyk i piłkę zrobi wszystko... Z powodu jego żywiołowości, zwrócony dwa razy do schronu (przekopanie ogródka, oraz przewrócenie dziecka). 
 

3fzr9r5w_sn.jpg

 

Śnieżek to malutki, szorstkowłosy piesek o zabawnej urodzie, w typie szorstkowłosego JRT. Miły, towarzyski i sympatyczny, aczkolwiek temperamentny. Lubi towarzystwo innych psów i żyje z nimi w zgodzie, jednak ma własne zdanie i potrafi postawić się nawet wielkiemu owczarkowi. Na spacerze grzecznie chodzi przy nodze,nie szarpie i nie zmusza nas do biegów, w zupełności wystarcza mu spacer.

Żywy i ciekawski, obserwuje nasz każdy ruch i jak mu pozwolimy wejdzie niemal wszędzie. Nie jest pieszczochem, za to lubi różnego rodzaju zabawy. Może być idealnym pieskiem rodzinnym, zarówno dla osoby zamieszkałej w bloku,jak i tej w domu z terenem, przy czym trzeba mieć na uwadze jego charakter - pod jego rządami ogród ZAWSZE będzie wyglądał na świeżo przekopany. Jako, że jest szorstkowłosy dobrze go regularnie strzyc. Kto go przygarnie zyska wesołego przyjaciela.

Kontakt w sprawie adopcji: 
tel.: 608 651 098

Link to comment
Share on other sites

dziękuje dziewczyny! jesteście cudowne! przekazuje wszystko koleżance. Czemu pies a nie suczka? nie mam pojęcia... to chyba tata się uparl że chce psa ;) 

Ten podrostek szortkowłosy mi się podoba :) jest mały i potrzebuje pomocy. no ale to koleżanka i jej rodzcie wybierają ;) 

 

jakby chciała któregoś zobaczyć to napisze pw :*

Link to comment
Share on other sites

dziękuje dziewczyny! jesteście cudowne! przekazuje wszystko koleżance. Czemu pies a nie suczka? nie mam pojęcia... to chyba tata się uparl że chce psa ;)

Ten podrostek szortkowłosy mi się podoba :) jest mały i potrzebuje pomocy. no ale to koleżanka i jej rodzcie wybierają ;)

 

jakby chciała któregoś zobaczyć to napisze pw :*

 

Trzymam kciuki, żeby któremuś z kandydatów się poszczęściło

Link to comment
Share on other sites

Ewu, próbowałam napisać do Ciebie ale masz chyba zapełniona skrzynkę. Znajoma się pyta o tego psiaka - gdzie dokladnie jest i prosi o kontakt z opiekunem. Jej się bardzo spodobał, ale jeszcze rodzice muszą się wypowiedzieć ;) 

zkol.jpg

Malutki Nutek, ma około 2 lat.

Uroczy, jest w schronisku na Śląsku.

Link to comment
Share on other sites

Ewu, próbowałam napisać do Ciebie ale masz chyba zapełniona skrzynkę. Znajoma się pyta o tego psiaka - gdzie dokladnie jest i prosi o kontakt z opiekunem. Jej się bardzo spodobał, ale jeszcze rodzice muszą się wypowiedzieć ;)

 

 

Ewu ma zazwyczaj zapchaną skrzynkę, miałam do Niej adres mailowy, ale nie mogę znaleźć. Zaraz napiszę na wątku psiaków, że chcesz się z Nią skontaktować.

 

Już napisałam, a to wątek psiaków z tamtego schroniska

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-male%C5%84stwa-ze-schronu-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek/?view=findpost&p=16071650&hl=%2Bmale%C5%84stwa+%2Bschronu

Link to comment
Share on other sites

Ewu, Dominika próbowała do Ciebie dziś dzownić, niestety odbiera jakiś Pan i mówi że nie zna Ciebie :( 

Napisałam PW do Ciebie i podałam nr do Dominiki. Teraz wyslała mi esa czy się do mnie odezwałaś bo koniecznie chce pogadać o Nutku. Wyślij jej esa jak tylko możesz z prawidlowym numerem :) 

Link to comment
Share on other sites

ha! Nutek chyba będzie miał dom!!! Chyba - wole nie zapeszyć ;) W pon odbierają psiaka :)) Mam nadzieje ze im sie ułoży i wszystko będzie ok :))  No i mam nadzieje ze to dom do końca życia :D

Ja bym wzięła Podrostka ;) Niestety nie mogę mieć psa :( Zajmuję sie gryzoniami ;p Ale jestem w trakcie namawiania taty na psa ;p jakiegoś staruszka  ;) może się uda ;>

Ciesze się że dzieki mnie po części Nutek będzie miał dom. Chyba jestem z siebie dumna hihihi ;) No i dziękuję WAM za pomoc i wszystkie te ogłoszenie <3 Jesteście boskie! 

Link to comment
Share on other sites

super!! to trzymam kciuki za Nutka, powodzenia :)  szkoda, że podrostkowi - Kajtusiowi się nie udało ale zawsze bardzo cieszy, że jakaś inna bieda ze schronu ma szansę na dobry dom! :)

Kucyk, a jak Tata się zdecyduje - daj znać - staruszków to dopiero jest opór do adopcji... :(

Link to comment
Share on other sites

ha! Nutek chyba będzie miał dom!!! Chyba - wole nie zapeszyć ;) W pon odbierają psiaka :)) Mam nadzieje ze im sie ułoży i wszystko będzie ok :))  No i mam nadzieje ze to dom do końca życia :D

Ja bym wzięła Podrostka ;) Niestety nie mogę mieć psa :( Zajmuję sie gryzoniami ;p Ale jestem w trakcie namawiania taty na psa ;p jakiegoś staruszka  ;) może się uda ;>

Ciesze się że dzieki mnie po części Nutek będzie miał dom. Chyba jestem z siebie dumna hihihi ;) No i dziękuję WAM za pomoc i wszystkie te ogłoszenie <3 Jesteście boskie! 

 

Wspaniale!!!

 

A czy są szanse na informacje z nowego domu?

 

Trzymam kciuki za Nutka i za Twojego kucyk tatę, by wybrał do adopcji jakiegoś biednego staruszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...