Jump to content
Dogomania

Przyjazny oddzial ZKwP


mojek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja odpoczątku jestem w oddziale warszawskim i puki co jest ok. Czasem nawet pozytywnie zaskoczona jestem, bo jak się ładnie poprosi to i przyspieszyć niektóre sprawy się da i ogólnie idzie oddział ludziom na rękę. I odpowiada mi to, że jak do tej pory udało mi się mieć wszystkie przeglądy w domu i nigdzie szczylków wozić nie musiałam, sędzina przyjeżdża, ogląda, tatuuje i jeszcze co do terminu da się dogadać tak by obu stronom pasował.
Ogólnie rzecz biorąc przez 6 lat bycia w związku i po 8 miotach (więc i wizyt w związku z tym sporo w oddziale odbyłam a i przeglądów trochę u mnie się odbyło) powodów do narzekań nie mam więc chyba nie jest źle. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='frania77']Witam
Czy ktoś mógłby mi napisać jak jest Gdyńskim oddziale? na począdku marca odbieram pieska i jestem ciekawa jak zostane przyjęta...
Pozdrawiam[/QUOTE]

frania77

Oddział w Gdyni podobnie jak ten w Gdańsku z siedzibą w Sopocie przyjmie Cię na pewno z otwartymi rękoma, drugie dno zauważysz po czasie, układ, jednowładztwo, układy w stosunku do zaprzyjaźnionych hodowców. Pracują tam min. ludzie, którzy fałszują rodowody, podstawiają mioty, niestety obydwa oddziały nie odbiegają poziomem indolencji i korupcji od innych oddziałów, jeżeli chcesz mieć spokój omijaj jak najdalej się da. No chyba, że jesteś zwolenniczką ploteczek przy kafce, fajeczce i wódeczce to wtedy trafiłaś idealnie. Jeżeli jednak zależy Ci na psie, hodowli zarejestruj psa gdziekolwiek, wszędzie jak już pisałem jest to samo i trzymaj się od nich jak najdalej, hoduj, wystawiaj i ciesz się towarzystwem psa, ale nie wprowadzaj w swoje plany nikogo z ZK i nikogo na forach. Tak więc Gdynia i Gdańsk to mega korupcja, fałszerstwa, układy, olewanie jak w całym ZKwP. Piszę z doświadczenia i mam konkretne na taki proceder dowody, to już piszę do podglądaczy i donosicieli jacy mogą się próbować oburzać heheheheh :p

Edited by Chima
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...