Jump to content
Dogomania

Karma dla buldożka i mopsa


Hebulka

Recommended Posts

Powtarzam się już z pytaniem ale szczerze zgłupiałam już w temacie karm..

Obecnie psy - bulwa 3 lata, mops 9 jedzą orijena - efekt mega bąki,wielkie kupy,bulwa ma wzdęcia,wydziela dziwny zapach jakiego nie było przy niby gorsztcg gorszych karmach jak britt a zaczęło się po TOTW stad zmiana na orijena i problem jest dalej.

Poszperałam wczoraj trochę na forum i trafiłam na info o biomili,ziwi peak i jeszcze kilku innych tylko nie mogę znalezć postow :/

jak to jest z tym miesem ? faktycznie w karmach typu orijen jest mączka a np w biomilu suszone mieso ??

nie chce eksperymentowac na psach,wydaje mi sie ze wybieram dobre karmy a efekty sa wrecz odwrotne..

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie to prawda nie wszystko co powszechie dobre służy wszystkim,początkowo myślałam że chodzi o nadmiar białka ale z tego co czytałam białko zwierzęce szkodzic nie powino więc już głupieje totalnie,,,pomijając stan sierści przy bricie zdecydowanie na sprawy żołądkowe służyła lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Hebulka z karm tańszych, a mimo wszystko służących moim psom kiedyś, polecam Black Angus. Ma trochę ryżu i dziwnych ziół, ale naprawdę sobie ceniliśmy. (Sadza ma alergię, na tej karmie się nie drapała, a Panda miała swego czasu megasyfiaste biegunki - po RC i Acanie- też przeszło)

 

No i oczywiście polecam barf'a:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ja polecę Exclusive of Gosbi, Symply to fajne karmy z ryżem. Z bez zbożowych Canagan, który najczęściej kupuję. ZiwiPeak fajna karma mój pies był na niej jako szczeniak i były wtedy jeszcze opakowania po 5 kg ale teraz to majątek bym straciła przy moim żarłoku. Twoje pieski mniejsze, znajoma ma maltańczyka i karmi Ziwi 1 kg wystarcza jej na ok 3 tygodnie gdy podaje na zmianę z mokrą karmą. Mi 12 kg Canagana wystarcza na miesiąc, daje czasem mokrą Renske albo Marp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...