Jump to content
Dogomania

Ten szkielet to TIFFANI - Udało się! Tiffani znalazła swój domek!


Recommended Posts

Dziewczyny, mar.gajko i ania shirlej, spokojnie...troszkę wyluzujcie... 

pisałam do Ryszarda, a jak Wam bardzo zależy na treści to zapukajcie do autorki ... wiecie.. za darmo.. w dzisiejszym świecie nic nie ma...

zapłaciłam 7 PLN, a Wy chcecie za darmo? :D:D  

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Usiata napisał:

Dziewczyny, mar.gajko i ania shirlej, spokojnie...troszkę wyluzujcie... 

pisałam do Ryszarda, a jak Wam bardzo zależy na treści to zapukajcie do autorki ... wiecie.. za darmo.. w dzisiejszym świecie nic nie ma...

zapłaciłam 7 PLN, a Wy chcecie za darmo? :D:D  

Nędzne.

Błędy, ignorancja.

ps. do Ryszarda, jak wyłącznie, to proponuję pw :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, ania shirley napisał:

Gabrysiu, ale pamiętam, ze pomagałaś Annie K. I pamiętam,co z tego wynikło. A Ty? Pamiętasz te psy?

Aniu Shirley, to TA Gabrysia, przewijająca się w wątku Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem? Kurcze pieczone jej mać...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ryss napisał:

Aniu Shirley, to TA Gabrysia, przewijająca się w wątku Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem? Kurcze pieczone jej mać....

Sądząc z Twojego podsumowania- ta. Nie moge znalezc watku Kaja.... To ta Gabrysia, ktora pomagala Annie K wozić psy, a nigdy nie weszla do jej domu zobaczyć w jakim sa stanie. Taka dobrze wychowana, nie chciała sie narzucać i byc niegrzeczna.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, ania shirley napisał:

Sądząc z Twojego podsumowania- ta. Nie moge znalezc watku Kaja.... To ta Gabrysia, ktora pomagala Annie K wozić psy, a nigdy nie weszla do jej domu zobaczyć w jakim sa stanie. Taka dobrze wychowana, nie chciała sie narzucać i byc niegrzeczna.

Dzięki. Zakonotuję sobie oną. A wątek Kaja jest tu - po wklejeniu linku pojawia się takie coś, ale po kliknięciu w "to" przenosi do wątku Kaja:

 

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, rozi napisał:

Zgłosiłam, ale czy ktoś teraz moderuje forum?

Spoko, Rozi, przyjdzie kryska na Matyska, tak jak przyszła na dwa poprzednie wcielenia tego świra. Robić swoje - zgłaszać i nic więcej, tu nie reagować. Zgłaszać także posty otrzymywane na PW, wklejając do zgłoszenia otrzymane wyzwiska i wulgaryzmy. Postów na priv nie kasować. Mogą się kiedyś przydać prokuratorowi.

Link to comment
Share on other sites

O 11.01.2016o20:10, ania shirley napisał:

Ariff, piszesz do mnie , wiec powinnam odpowiedzieć, ale, wybacz, nie rozumiem.

Zamarznietego psa Perełki nie mogłam zapomnieć przez cały dzień. Kogo miałam bronić przed Perełką i czemu?

O 11.01.2016o20:51, gabrysia2424 napisał:

Mnie Aniu taki pies zostaje w pamięci zdecydowanie dłuzej niż jeden dzień.

 

23 godzin temu, ania shirley napisał:

Mnie tez, Gabrysiu....

Po godz.21 już nie pamiętałaś co napisałaś po 20.     Aniu to jest dowód na Twoją słabą pamięć a nie zarzut.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, gabrysia2424 napisał:

 

Widzisz, Gabrysia, tego co piszesz, nie da się nawet zacytować.

Wyjaśnię Ci: Psa zobaczyłam rano, przypominam mi sie caly dzień i wieczorem dalej o nim pamiętałam. O 20.00 i o 21.00. O 22 tez. I dzis tez o nim pomyślałam. Skąd pomysl, ze pamiętam jeden dzień? Oj,czytanie ze zrozumieniem....

Gabrysiu, Ty wiesz, ze ja pamięć mam niezłą. Wciąż pamiętam psy pod opieka Anny K, której tak usłużnie pomagała pewna Gabrysia. Nie wstyd Ci? Ja bym się do mysiej dziury schowała, a nie pisala na forum poświęconym psom.

Zastanawia mnie, czym różni się Anna K i jej pomocnicy od ludzi, którzy skazali tego psa na zamarznięcie? Moze na to pytanie znasz odpowiedź?

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, ania shirley napisał:

Widzisz, Gabrysia, tego co piszesz, nie da się nawet zacytować.

Wyjaśnię Ci: Psa zobaczyłam rano, przypominam mi sie caly dzień i wieczorem dalej o nim pamiętałam. O 20.00 i o 21.00. O 22 tez. I dzis tez o nim pomyślałam. Skąd pomysl, ze pamiętam jeden dzień? Oj,czytanie ze zrozumieniem....

Gabrysiu, Ty wiesz, ze ja pamięć mam niezłą. Wciąż pamiętam psy pod opieka Anny K, której tak usłużnie pomagała pewna Gabrysia. Nie wstyd Ci? Ja bym się do mysiej dziury schowała, a nie pisala na forum poświęconym psom.

Zastanawia mnie, czym różni się Anna K i jej pomocnicy od ludzi, którzy skazali tego psa na zamarznięcie? Moze na to pytanie znasz odpowiedź?

Aniu ale z Ciebie kokietka.

Link to comment
Share on other sites

O 11.01.2016o20:16, mar.gajko napisał:

Aniu, nie irytuj się.

Ta osoba, zalogowała się na Dogo, w drugim wcieleniu.

Pierwsze wcielenie "robi za intelekt :) ", drugie sobie może pohasać :) ze swoją, prawdziwa, mentalnością przekupy.

Nie warto w ogóle odpowiadać. Wpisz w ignorowane, zanim zbanują tę osobę, bądź usuną wszystkie konta.

Bingo! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...