Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Dzień dobry.

Majowe wpłaty za które bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.

-Maciej K.-60zł/02.05.2016/stała maj-wpłata z FB

-Poker-20zł/02.05.2016/stała maj

-Aneta I.-20zł/02.05.2016/wpłata z FB

-markofix1-10zł/02.05.2016/stała maj

-Czarna Kafka-10zł/02.05.2016/stała kwiecień

Agnieszka103-5zł/05.05.2016/stała maj

Mela Jakimiuk-20zł/06.05.2016/stała maj

dorota1-10zł/10.05.2016/stała maj

Jolanta Sz.-30zł/12.05.2016/wpłata z FB

Dulska-20zł/16.05.2016/stała maj

Marycha35-10zł/17.05.2016/stała maj

Bakusiowa-30zł/17.05.2016/stała maj +10 zł nadwyżki

WIGA-40zł/20.05.2016/stała maj + czerwiec

certusowa-20zł/20.05.2016/stała maj

Sara2011-20zł/22.05.2016/stała maj

 

Nie wiem czy wydarzenie na FB jest nadal aktywne, ja nie jestem na FB a wypadałoby podziękować osobom, które wpłacają na Felusia z FB. Nie wiem czy te osoby śledzą ten wątek.

Z tym, że Bonsai coś się ulotniła z tego wątku a to ona zakładała wydarzenie na FB :(

Link to comment
Share on other sites

O 18.05.2016 o 21:21, kiyoshi napisał:

Tak, Feluś miał wykupione ogłoszenia na bazarku kiyoshi, niestety jak na razie zero odzewu. Jakoś nikt się w Felusiu nie chce zakochać :(.

Kiyoshi, bardzo dziękuję  za dodatkowe ogłoszenia.  Może ktoś dojrzy w końcu Felka. Czasem zastanawiam się, czy nadal by siedział w tym blaszaku, gdybyśmy go nie wyciągnęli? Ciekawe co słychać w tym przytulisku, skąd pochodzi Feluś, czy ktos tam coś robi , czy psiaki zostały pozostawione same sobie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Tak, Feluś miał wykupione ogłoszenia na bazarku kiyoshi, niestety jak na razie zero odzewu. Jakoś nikt się w Felusiu nie chce zakochać :(.

Kiyoshi, bardzo dziękuję  za dodatkowe ogłoszenia.  Może ktoś dojrzy w końcu Felka. Czasem zastanawiam się, czy nadal by siedział w tym blaszaku, gdybyśmy go nie wyciągnęli? Ciekawe co słychać w tym przytulisku, skąd pochodzi Feluś, czy ktos tam coś robi , czy psiaki zostały pozostawione same sobie.

nie zostały pozostawione same sobie. Śledze na fb - są tam jakieś osoby z okolicy które bardzo sprawnie działają.

Mam zdjęcia Felusia na pulpicie i co jakiś czas będe dorabiać nowe ogłoszenia. Z różnymi zdjęciami itd. to jedyne co mogę zrobić. Sądze, że ktoś go wypatrzy, ale trzeba duużo ogłoszeń;)

Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie czy ktoś ma kontakt z rodziną w Poznaniu?  Może  by zadzwonić do nich ? Pewnie ,że oni powinni to zrobić , jeżeli są zainteresowani Filusiem.

Być może myślą ,że on już jest adoptowany. Po to ,żeby nie zmarnować najmniejszej szansy na dom , zrobiłabym ten krok.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ponawiam pytanie czy ktoś ma kontakt z rodziną w Poznaniu?  Może  by zadzwonić do nich ? Pewnie ,że oni powinni to zrobić , jeżeli są zainteresowani Filusiem.

Być może myślą ,że on już jest adoptowany. Po to ,żeby nie zmarnować najmniejszej szansy na dom , zrobiłabym ten krok.

Bonsai się z nimi kontaktowała kiedyś . Ja niestety nie mam kontaktu do tej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, bakusiowa napisał:

Do kogo jest podany telefon w ogłoszeniach? Jak ewentualnie można odnaleźć wydarzenie Felusia na FB?

Jeśli chodzi o Bonsai to widziałam, że logowała się na dogo w środę.

W tych ostatnich ogłoszeniach podałam swój nr telefonu, wcześniej był podany nr Bonsai.

Znalazłam link do FB Felusia https://www.facebook.com/events/1649401678652080/?active_tab=posts

Czy ktos kto zna się na FB może tam napisać jakieś info o Felusiu, podziękować za wpłaty i podać link do wątku z Dogo ?

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Bonsai nie zajrzała na Dogo a przynajmniej na wątek Felusia. Czy ktoś mógłby podziękować za wpłaty z FB Panu Maciejowi K., Pani Anecie I., Pani Jolancie Sz, (nie wiem czy mogę podać pełne nazwiska)? Tam nie ma żadnych nowych informacji o Felusiu, i tak się dziwię że ludzie jeszcze wpłacają. Szkoda stracić darczyńców przez brak informacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem, wybaczcie, ale po kolejnych zmianach na dogomanii zgubiłam ten wątek... 

Do tej rodzinki z Poznania pisałam na fb wiadomość miesiąc temu, nie otrzymałam odpowiedzi, chociaż została odczytana. Głupio mi się tak narzucać w takiej sprawie, ale jeśli uznacie, że powinnam jeszcze zadzwonić, to tak zrobię.

Wydarzenie na fb wydłużyłam do końca listopada, bo kończyło się jutro. Mogę uczynić kogoś również administratorem. Po prawdzie ostatnio nie ma mnie ani na dogo, ani na fb, ale pamiętam o Felku, choć ostatnio go zaniedbałam, przyznaję... Przepraszam. 

Rozmawiałam z Anią (rutta) o finansach Raksy, która została adoptowana, a zostało troszkę pieniędzy na jej koncie - myślałyśmy, by przeznaczyć je na Felusia, jeśli tylko deklarowicze się zgodzą. 

W przytulisku pojawili się na stałe wolontariusze, dzięki czemu warunki psiaków bardzo się polepszyły. Są wyprowadzane na spacery kilka razy w tygodniu, a i gmina zaczęła współpracować widząc, że wolontariusze jednak sporo pomagają. Losy psiaków można śledzić tutaj: https://www.facebook.com/Wolontariusze-dla-zwierząt-z-przytuliska-w-Gołuchowie-968693709811744/?fref=ts Ze "starej gwardii" został jeszcze Lupus... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...