Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Godzinę temu, Sara2011 napisał:

Wczoraj wyróżniłam Felkowi OLX, zmieniłam nr tel z Bonsai na swój ale wolałabym podać nr tel LILU bo jeśli ktoś zadzwoni to ja niewiele wiem o Felku, najlepiej gdyby Lilu mogła coś o nim opowiedzieć. Czekam tylko na potwierdzenie od LILU, czy się zgadza na podanie jej nr telefonu.

Saro, jeszcze przed zgodą Lilu mocno trzymam kciuki, żeby Ktoś dobry zadzwonił do Ciebie z Domkiem dla Felusia. :)

I czekamy na Bonsai... Poznański domek chyba trochę nierealny na razie... Jak ktoś zakocha się w psiaku i chce go zabrac do domu, to... chyba troszkę inaczej to wygląda... Może nie mam racji. ;)

Dobrej niedzieli Wszystkim. :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Elisabeta napisał:

Saro, jeszcze przed zgodą Lilu mocno trzymam kciuki, żeby Ktoś dobry zadzwonił do Ciebie z Domkiem dla Felusia. :)

I czekamy na Bonsai... Poznański domek chyba trochę nierealny na razie... Jak ktoś zakocha się w psiaku i chce go zabrac do domu, to... chyba troszkę inaczej to wygląda... Może nie mam racji. ;)

Dobrej niedzieli Wszystkim. :)

Masz rację Elisabeto, dokładnie tak myślę jak Ty. Jeśli ktoś chce naprawdę adoptować psiaka to jest cały czas "na łączach". Być może to był jakiś spontaniczny odruch aby adoptować Felka, po przemyśleniach zapał wygasł. Może domek nie potrafi wprost powiedzieć, że nie chce Felusia. Jasne jest natomiast, że nie mamy jasnej deklaracji/ decyzji, że domek chce adoptować Felusia i że domek nie zabiega o kontakt. Dla mnie jest to jednoznaczne. Przydałby się taki domek dla Felusia jak dla Etny.

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wpłaty:

-Czarna Kafka-10zł/01.02.2016

-Poker-20zł/01.02.2016

-p.Aneta I.-20zł/01.02.2016/wpłata z FB

-markofix1-10zł/01/02/2016

-p.Maciej K.-60zł/02.02.2016/wpłata z FB

-Agnieszka103-5zł/02.02.2016

-magenka1-10zł/05.02.2016

-Mela Jakimiuk-20zł/10.02.2016

-Jolanta Sz.-30zł/12.02.2016/wpłata z FB

 

Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty dla Felusia. Oby Feluś jak najszybciej znalazł domek.

@Bonsai, podziękuj proszę darczyńcom z FB (ja nie jestem na FB).

Link to comment
Share on other sites

Niemożliwe, Dogomania działa. Ja już nie mam cierpliwości do tego forum. :P 

Tak, domek z Poznania sam z siebie się do mnie nie odzywa, choć zawsze gdy z nimi rozmawiam są mili i podtrzymują swoje zdanie, jednak mam podobne odczucia, co Wy. 

Miałam ostatnio dwa telefony w sprawie Felusia. Niestety, mimo, że oba brzmiące bardzo sympatycznie, to zgodnie doszliśmy do wniosku po krótkiej rozmowie, że to nie dom dla niego. Oba domki były w centrum Wrocławia, bez innych psów, bez dużego doświadczenia z psami. :( 

Link to comment
Share on other sites

Ja też już straciłam cierpliwość do tego forum. Wszystko robią żeby zniechęcić. I ciągle te reklamy wyskakujące. Co do ogłoszeń to wolałabym nie ale jak nie ma nikogo chętnego i jest to problem to jakoś to przeżyje. ;-)

Tu macie filmik z przyjazdu moich rodziców , Felek już ich poznał wcześniej i tak się na nich cieszy.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Poker napisał:

Fajny ten Filutek/Felutek. Tu widać dobrze jaki on jest mały.

A co to za biały kudłacz się plącze? Mam domek dla takiego kawalera lub kawalerki , tak do 2 lat.

Biały kudłacz to własny Pixelos , zresztą nie łapie się wiekowo bo ma z 6 lat/

czarny do wzięcia ;-)

ale mam takiego: https://www.facebook.com/events/519862348187246/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najnowsze wpłaty na Felusia, bardzo za nie dziękuję:)

-dorota1-10zł/15.02.2016/stała luty

-edek-30zł/15.02.2016/stała styczeń,luty,marzec

-Dulska-20zł/15.02.2016/stała luty

-bakusiowa-30zł/18.02.2016/stała luty+10 zł nadwyżki

-WIGA-20zł/22.02.2016/stała marzec

-certusowa-20zł/22.02.2016/stała luty

-Sara2011-20zł/28.02.2016/stała luty

 

Z ogłoszenia na olx było tylko jedno zapytanie mailowe , czy ogłoszenie aktualne a potem cisza :(. Jest dużo odsłon telefonu ale nikt nie dzwoni :(.

Link to comment
Share on other sites

Odsłony o niczym nie świadczą. Co jakiś czas kiedy jest już ich dużo wtedy likwiduję.Kiedyś ogłaszałam psiaki na olx i miały po 3 tys.odsłon. Jeden znalazł dom z FB  a drugiego adoptowała osoba z dogomani. Kiedys nie likwidowałam odsłon ponieważ nie zauważyłam,że jest taka opcja.

Feluś mógłby wreszcie znaleźć domek. Dziewczynom z tego samego miejsca udało sie dość szybko.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani w sprawie Felusia. Chciałaby go zobaczyć, podałam więc kontakt do LILU. Czy zadzwoni i umówi się? Zobaczymy.

Pani mieszka w Sobótce, więc niedaleko LILU.  Nie wiem czy to jest odpowiedni dom dla Felusia. Pani wprawdzie mieszka w domu jednorodzinnym ale w domu jest 3-letnie dziecko a nie wiemy jaki jest stosunek Felusia do dzieci. W domu jest yorczek. Jeśli chodzi o wizytę PA, to nie stanowi ona żadnego problemu dla Pani.

Zobaczymy, jeśli Pani w ogóle zadzwoni i przyjedzie zapoznać się z Felusiem i w ogóle o ile zaiskrzy, to będziemy organizować PA, która o wszystkim przesądzi. Ta strachliwość Felusia bardzo ogranicza nam znalezienie odpowiedniego domku dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty zanotowane w ciągu ostatniego tygodnia. Bardzo serdecznie dziękuję.

-magenka1-10zł/29.02.2016

-Poker-20zł/29.02.2016

-markofix1-10zł/01.03.2016

-Agnieszka103-5zł/01.03.2016

-Czarna Kafka-10zł/02.03.2016

-Maciej K.-60zł/02.03.2016 /wpłata z FB

Link to comment
Share on other sites

Państwo zapowiedziało się na wizytę jutro o 16. Będę czekać ;-)

 

A co do strachliwości to nie jest już tak źle. Wszystkich gości, obcych też wita z radością. Nabrał pewności siebie i potrafi się postawić zbyt nachalnym psom. No, może nie jest to ideał przylepności ale to już prawie normalny psiak. Tłusty i radosny.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, LILUtosi napisał:

Państwo zapowiedziało się na wizytę jutro o 16. Będę czekać ;-)

 

A co do strachliwości to nie jest już tak źle. Wszystkich gości, obcych też wita z radością. Nabrał pewności siebie i potrafi się postawić zbyt nachalnym psom. No, może nie jest to ideał przylepności ale to już prawie normalny psiak. Tłusty i radosny.

 

O, to będziemy trzymać kciuki za  Felusia-tłuścioszka  :). Po zimie każdemu zostaje nieco sadełka, heheh. Oby Feluś nie spanikował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...