Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Koniecznie trzeba ruszać z ogłoszeniami dla Felka bo stan jego konta powoli się nam kurczy, na razie nie ma tragedii ale z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz gorzej.

 

Do ogłoszeń brak jest kilka podstawowych informacji, LILU czy mogłabyś podpowiedzieć:

-wiek ????

-waga ???? (być może było to podane gdzieś na wątku ale nie znalazłam)

-czy zachowuje czystość?

-czy niszczy?

 

 

Co wiemy:

-wykastrowany

-dobrze dogaduje się z innymi psiakami

-boi się obcych, dlatego najlepszy byłby domek z ogrodem a nie miejski zgiełk

-nadaje się do domu z kotami

-co jeszcze ????

 

Może ktoś mógłby ułożyć treść ogłoszenia, wybrać z 5 najpiękniejszych fotek (a wybierać jest z czego), byłabym wdzięczna:).

 

Przepraszam, że za milczenie.

 

W Moim psie ukazał się Feluś z bardzo krótkim opisem, i tak na potrzeby ogłoszeń trzeba zrobić nowy tekst. Poproszę Bejotkę o pomoc, ona jest w ogłaszaniu niesamowita. 

 

Feluś ma około 1,5 roku, waży, jeśli dobrze pamiętam, 7 kg. 

 

Miałam ostatnio telefon jeszcze o Etnę, ale podsunęłam Felka. Zobaczymy, czy ludzie się odezwą. 

Link to comment
Share on other sites

zapisuje
 
Nic nie działa na tym forum, zapisałam tematy na różny sposób i nadal nie mam w pamięci. a razie mixuje sie z tego forum. Proszę pisać na FB.

Nie miksuj się z dogo, bo wiele osób nie jest na FB i proszę o wiadomości o Felku tutaj.
To ,że administratorzy nas nie szanują , to nie znaczy ,że my nawzajem mamy się nie szanować.
Ja zapisuję wszystkie wątki w zakładkach i gwiżdżę pod tym względem na dogo.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie ,że dogomania niedługo przestanie istnieć. I to mnie przeraża.Przyzwyczaiłam się do tego forum, poznałam wiele wartościowych osób.
Uważam ,że jeżeli pies ma wątek na dogo, to tu powinny się ukazywać informacje o nim , bez odsyłania na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano wysłałam moje deklaracje dla Felusia od lipca do grudnia czyli 180 zł. :)

Oczywiście jestem pewna, że Felek z nich już wkrótce nie będzie korzystał, bo do Domku pójdzie. ;)

 

Można odzyskac swoją zawartośc tzw. MOJĄ ZAWARTOŚC, która teraz jest pusta...

Po zalogowaniu należy kliknąc ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

Potem na pasku funkcji z lewej strony zaznaczyc TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ.

I zaznaczyc sobie okres, z którego ma byc zawartośc. Np. rok.

Potem już zawsze wchodzic sobie z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

(Jeśli odklikniemy ustawienia z bocznych funkcji, to Nowa zawartosc znowu stanie się przeglądem wszystkich nowych postów na wszystkich dogowątkach).

Sama bym tego nie wymyśliła. Przeczytałam u Rozi na innym wątku. ;)

 

Lilu, zostań na Dogo... :(

Link to comment
Share on other sites

Napisałam że na razie się mixuje bo mnie to forum już przestało bawić pod względem tech. 

Zdjęcia wrzucam na bieżąco do folderu , info też będę wrzucać. Ja właściwie mam tu tylko 4 wątki które monitorowałam. Ducha dogomanii już i tak się nie wskrzesi.

Skorzystałam z instrukcji - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...