Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Feluś pozbył się dziś schroniskowego zapachu. Zrobiłam mu parę fot ale już wrzucę jutro bo padam. Dziś pieski dały mi pospać tylko do 5.30 :-(

Czyli Feluś został wyprany i pachnie perfumami. Ciekawe jak zniósł kąpiel.

Link to comment
Share on other sites

Felus taki smutasek jeszcze ale będzie z każdym dniem lepiej.


Wpłynęły deklaracje stałe od dorota1, Bonsai i WIGA. Dodatkowo WIGA zasiliła konto Felusia kwotą 70zł na potrzeby zdrowotne :).
Feluś bardzo dziękuje wszystkim, którzy go wspierają :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Ale tam rudo w albumie... ;)

 

A Feluś to smutny, spięty bidulek... :( Ale to się szybko zmieni. 

Oczy ma piękne.   :)

 

Ile Felek może miec lat? Pysio chyba lekko posiwiały...

U niektórych psiaków pyszczki wcześnie siwieją.

Tak, mój poprzedni psiak osiwiał na pysiu jak miał 2 latka.

Fajny Feluś ;)

Link to comment
Share on other sites

Heh, dziś Feluś chciał mi spitolić. Wrzuciłam go jak wczoraj na ogrodzony skalniaczek, ale ten wypatrzył gdzie wczoraj wychodziłam i przecisnął się na ogród jak poszłam po aparat. Już byłam przerażona brakiem możliwości złapania go na tak dużym ogrodzie. A ten wypatrzył szczelinę między szczebelkami w furtce i przeciska się na ulicę. Gnida mała to i daje radę, w ostatnim momencie złapałam go za nogi i trzymam, na szczęście byli robotnicy - mówię trzymaj nogi a ja go z drugiej strony wyciągnę bo trochę zakleszczył się. Chwila i byłoby szukanie wiatru w polu. Zabezpieczyłam wyjście ze skalniaka, już nie da rady. Cały ogród jest szczelnie ogrodzony siatką i do tego panelami drewnianymi , tylko przy furtce jest zostawiony kawałek żeby rękę do klucza i klamki można włożyć i ten tam od razu uderzył, menda jedna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...