Jump to content
Dogomania

I bezpłatne warsztaty "SZCZENIAK I JA" Trójmiasto 08.03.2015


josevina

Recommended Posts

Zapraszamy wszystkich Właścicieli ze szczeniakami w wieku od 10 do 20 tygodnia na DARMOWE spotkanie z lekarzem weterynarii Iwoną Wasilewską, która opowie Wam, jak dbać o szczeniaka w początkowym okresie jego życia oraz behawiorystą Justyną Kowalską która pokaże Wam, jak postępować ze szczeniakiem w życiu codziennym.

Będziemy mówić m.in. o:
- szczepieniach w okresie szczenięcym,
- żywieniu malucha,
- w jaki sposób dbać o jego sierść,
- nauce czystości,
- wracaniu do Właściciela.

 

KIEDY: 08.03.2015

GODZ.: 12:00

GDZIE: WetMedyk, ul. Różana, Banino

 


IWONA O SOBIE:
W 2003 roku ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Po uzyskaniu dyplomu wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności pracując w klinikach weterynaryjnych w Anglii i Walii. W czasie swojej 10-cio letniej praktyki za granicą brałam udział w wielu szkoleniach i kursach z zakresu chorób zwierząt towarzyszących. Moim szczególnym zainteresowaniem i pasją jest chirurgia miękka wraz z elementami ortopedii.
Po powrocie do Polski postanowiłam wykorzystać swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności tworząc Centrum Weterynaryjne WetMedyk.

JUSTYNA O SOBIE:
Szkoleniem psów zajmuję się od 2010 roku. Swoją wiedzę zdobywałam na placu szkoleniowym Związku Kynologicznego w Polsce oraz na licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu szkolenia psów i behawiorystyki. Od 2014 roku prowadzę szkołę dla psów Funny Dog.


Z A P I S Y: (liczba miejsc jest ograniczona)
info[at]funnydog.pl


Warsztaty są zupełnie darmowe!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...