Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

A tymczasem czas przedstawić pozostałe psiaki... Na razie mam deficyt zdjęć Jackie'go, więc przedstawię szybko Hipka.

 

 

 

Hippolit (Mały)

 

Wiek: 2 lata

Umaszczenie: rudzielec (ale znaleźć można na nim włosy od jasnokremowego do czarnego xd)

Płeć: samiec

 

Uroczy, kochany, jedyny w swoim rodzaju. Chyba najmniejszy pies jakiego kiedykolwiek miałam. Pół pekińczyk, w swoim charakterze ma wiele cech tej rasy, bywa trochę "koci". Jednak na pierwszy rzut oka - wzrostem, budową i nawet pyszczkiem przypomina chichuachę, która na pewno była jednym z jego przodków. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że jest psem dość zadziornym, przy tym niesamowicie szczekliwy - gdy wychodzi na spacer słyszy go cała okolica, czym niejednokrotnie doprowadza do szału sąsiadów jak i swoją rodzinę.

 

Zresztą nie tylko bycie "radarem-szczekającym-na-wszystko-co-się-rusza" jest jedną z hmm... wad Hipka. Mały szczyl wprost uwielbia sikać w różne wymyślne miejsca, t.j. rzeczy pozostawione na podłodze, tradycyjnie nogi mebli, inne psy, a nieraz nawet na stół, lub, jeszcze lepiej - na dowolną rzecz zostawioną na stole pod czyjąś nieobecność... Tak, czasem trudno uwierzyć, jak problemowy bywa około 26-centymetrowy drobny piesek...

 

Hippolit uwielbia bawić się z o wiele większą od niego Sheną, z którą się wychowywał. Przy tym jest bystry i np. nauka sztuczek - ze smakołykami oczywiście- jest naprawdę dobrym pomysłem i zajęciem w jego przypadku.

 

I to chyba na tyle ;)

 

Więcej zdjęć dodam z telefonu :)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

A kiedy jakieś spotkanko ?  :)

 
Nie wiem, może w przerwie świątecznej ;) ?
 

czyżby wymarzona lustrzanka- czekamy. A w ogóle to się serdecznie witamy i zapowiadamy się częściej w galerii

 
Również witamy ;) Co do aparatu, to lustrzanka, chociaż jeszcze nie ta wymarzona ;)
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, może w przerwie świątecznej

 

 

Na święta wyjeżdżam w swoje rodzinne strony na pomorze.

Wolne mam tylko weekendy. No i spotkanko z Szanti jest trochę trudne boi się ona psów obficie ofutrzonych.

Nie wiem czy to jakieś kolejne fazy lęków czy co. Także jak by coś było to uprzedzam, że Szanti potrzebowała by trochę czasu na zaprzyjaźnienie ;)

Swoja drogą jakieś nowe foteczki by się przydały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...