Jump to content
Dogomania

Blu wraca z ADOPCJI - prosimy o POMOC !!! :-(((( Psie dzieci na wsi w wielkiej potrzebie - mają domy :)


Lili8522

Recommended Posts

A ja zdradzę, że Pluto(jasny chłopiec) pojechał dziś do nowego domu... :) Lili8522 razem ze swoim mężem zawieźli malucha aż za Kłodzko to wspaniałej rodziny :)

Więcej na pewno napisze sama Lili8522, wiec ja tak tylko pokrótce, w ramach zdradzenia tajemnicy ;)

 

Została jeszcze trójka... o które brak telefonów :( Alfę musiałyśmy przetransportować w miejsce Pluto do Kasi Przystał, w drugim DT została Omega z Bluu - na Bluu trzeba uważać bo już potwornie zaczynają mu buzować hormony... : (

 

 

Dla całej trójki musiałyśmy też uzupełnić zapasy karmy, na transport Pluto do nowego domu też trzeba będzie nazbierać...

 

 

Może ktoś wspomógłby bazarkiem? :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pluto będzie ma super domek, mam tylko nadzieję że dogada się z nowym kolegom...

Kolega wieeeelki staruszek ważący 50 kilo, nie za bardzo spodobał mu się Pluto... Ale miejmy

nadzieję, że z czasem chłopaki się polubią :) Pluto to już nie Pluto a Borys :)

Za kilka dni zadzwonię i zobaczymy jak się sprawy mają :)

 

A teraz kilka zdjęć Śpiącego Królewicza :)

 

2cigy7c.jpg

 

2rm6pes.jpg

 

2j2xnxd.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ja już kciuki trzymam, za psiak, za domek i za Was dziewczynki.

 

Dziękuję raz jeszcze za wizytę :) Pani była prze szczęśliwa, że JUŻ dziś będzie miała psiaka u siebie :)

 

 

Szczeniaki rozjeżdżają się do domów... a dług się ciągnie... Ehhh...  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...