Jump to content
Dogomania

Owczarek niemiecki


Niampi

Recommended Posts

Owczarek niemiecki ma budowę zgodną ze wzorcem rasy.Jak znajoma chce psa o zupełnie prostym grzbiecie i wysoko ułożonym zadzie to niech rozejrzy się po schroniskach i tam poszuka kundelka w typie rasy.Na pewno tam znajdzie psa który będzie odpowiadał jej wymaganiom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

 Zjawiskowo piękny pies <3 Aż miło popatrzeć na takiego owczarka. To prawdziwa uczta dla oka w  porównaniu z tymi paralitykami powykrzywianymi jak żydowski paragraf, kicającymi po ringach, a do tego jeszcze  jednolicie czarne umaszczenie, czyli wszystko, co kocham w jednym. :-). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam. Po namowach Niampi postanowiłam założyć tutaj konto. Właśnie chodzi mi o to, żeby nie miał zadu jak ten pies wyżej. Gochadrozdek, pies piękny :) Tylko niestety jak dla mnie kolor nie ten. Jakoś nie przepadam za czarnymi owczarkami :)

Link to comment
Share on other sites

Owczarek niemiecki ma miec opadajacy zad. Jak znajoma chce psa bez opadajacej linii grzbietu to niech poszuka np. wsrod husky. Albo pojedzie do schroniska, tam pelno psow podobnych do owczarka z prostymi grzbietami.

 

 

Owczarek niemiecki ma budowę zgodną ze wzorcem rasy.Jak znajoma chce psa o zupełnie prostym grzbiecie i wysoko ułożonym zadzie to niech rozejrzy się po schroniskach i tam poszuka kundelka w typie rasy.Na pewno tam znajdzie psa który będzie odpowiadał jej wymaganiom.

 

 

http://video.anyfiles.pl/Psy+rasowe.+Ca%C5%82a+prawda+-+lektor+pl/Zwierz%C4%99ta/video/118881 :(

Link to comment
Share on other sites

Ale w porównaniu np. z tym:sprzedam_owczarek_niemiecki_dlugowlosy_b
 
to już znaczny postęp. Zdjęcie znalezione przez Google

Ustawisz Borze inaczej tylnie nogi to zobaczysz roznice. Juz kiedys na owczarkowym forum wrzucalam foty tego samego psa w wersji normalnej i wystawowej. I tez osobie, ktorej opadajacy zad sie nie podoba spodobal sie pies na normalnym zdjeciu, a wystawowy byl fe. A to wciaz jeden i ten sam pies...
Link to comment
Share on other sites

Szczerze to nie moge, bo pisze z telefonu i po prostu mi sie nie chce, bo za duzo czasu to zajmie. A na laptopie zajelo to chwile.

Nie twierdze, ze nie ma onkow z zadami do ziemi, ale za duzo widzialam, zeby sie opierac jedynie na zdjeciach, na ktorych pies jest ustawiony tak, zeby specjalnie ten tylek byl jak najnizej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...