Jump to content
Dogomania

....::::::KALENDARZ NASZYCH POCIECH::::::....


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: super że pomysł się przyjął

wielkie :buzi: zachraniarce za wklejenie tematu

jak pisałem Torka-15 listopada

Pan-14 lipca(we Francji bym miał fory)

Pani-18 marca(w końcu to jest pomysłodawca)

co do uporzadkowania tematu--spoko już otwieram notesikorganizer.jpg,hm co ja tu mam zaplanowane 8) :wink: na pewno po weekendzie pojawi sie zestawienie zbiorcze dat, a w przyszłosci beda aktualizacje i tygodniowe przypomnienia o imprezkach :wink: w końcu każda okazja jest dobra :drinka: a co dopiero urodzinki 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Dobry

to my świętujemy razem! Podwójne urodziny- rewelacja :drinking:

tak jakoś wyszło :)

a może i rok urodzenia ten sam? to już chyba za wielki zbieg okoliczności by był :)

tylko jak spytać kobietę o wiek, hmmm......

może tak:

Czy nie urodziłaś się czasami w roku, w którym Marlon Brando dostał Oskara za Ojca Chrzestnego?

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobry

to my świętujemy razem! Podwójne urodziny- rewelacja :drinking:

tak jakoś wyszło :)

a może i rok urodzenia ten sam? to już chyba za wielki zbieg okoliczności by był :)

tylko jak spytać kobietę o wiek, hmmm...

:hmmmm: :hmmmm:

Więc nie pytaj :wink:

Nawet pośrednio :lol: :wink:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Dyrektorowi, ale nie można zapomnieć o Jego Ładniejszej Połówce - chyba :hmmmm: to od Niej wyszedł pomysł ?:modla:

Oto daty naszego zwierzyńca :wink:

11,08,19... ja :motz:

14,02,19... moja "Życiowa Pomyłka" :buzi:

14,07,2001 kotek Psotek :wolfie:

09,06,2003 psiak Goldi :Dog_run:

a i jeszcze nasze rybki, ale dat nie jestem w stanie określić :(

Link to comment
Share on other sites

8) 3..2...1...start:

Mamy dziś PIĄTEK 12 MARCA

Imieniny:

Dziś

Bernarda i Grzegorza

Jutro:

Bożeny i Krystyny

ZA oknem dane dla Polski centralnej(sory)na godz 24

Temperatura: -1 °C

Wiatr: 14 km/h

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Najbliższe urodzinki opijamy u

KABESKA-13.O3

BeataKołodziejczak-16.03

PaulaS-18.03

Madziorek-22.03

Link to comment
Share on other sites

Będzie dużo dobrych rzeczy: różne ciasta z kremami, zakąski jak na fecie u Aleksandra Kwaśniewskiego, najdroższe szampany i alkohole- co kto sobie zażyczy. I najlepsza wiadomość dla kobiet można dużo jeść i się nie przytyje, bo wszystko tylko 0 kalorii.

A dla psiuchów półmiski mięs, kości, słodyczy, wszystko bardzo lekkostrawne, bezkaloryczne i nie wywołujące sensacji żołądkowych. Będą miały nieograniczony dostęp do jedzenia, ile tylko zmieszczą ich przepastne brzuchy. Zapraszam serdecznie na wirtualną ucztę 13, gdy- "nawet w grudniu jest wiosna, 13 każda droga jest prosta" lalalala sobie już zaczynam śpiewać :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego Max? To moje urodziny. :(

Cholera, co za faux paux. :oops: :oops: :oops: :oops:

Zaraz wymyślę jakąs inna przyśpiewkę.

Dużo zdrowka i uśmiechu, może nawet spadnie i radosna łezka

Niech nam żyje DOGOMANIACZKA KABESKA.

Z prośbą o wybaczonko i przeprosinami za tę Częstochowę.

Link to comment
Share on other sites

Będzie dużo dobrych rzeczy: różne ciasta z kremami, zakąski jak na fecie u Aleksandra Kwaśniewskiego, najdroższe szampany i alkohole- co kto sobie zażyczy. I najlepsza wiadomość dla kobiet można dużo jeść i się nie przytyje, bo wszystko tylko 0 kalorii.

A dla psiuchów półmiski mięs, kości, słodyczy, wszystko bardzo lekkostrawne, bezkaloryczne i nie wywołujące sensacji żołądkowych. Będą miały nieograniczony dostęp do jedzenia, ile tylko zmieszczą ich przepastne brzuchy. Zapraszam serdecznie na wirtualną ucztę 13, gdy- "nawet w grudniu jest wiosna, 13 każda droga jest prosta" lalalala sobie już zaczynam śpiewać :B-fly:

Takie pyszności, już mi ślinka cieknie :lol:. Ale będzie impreza :BIG: i widzę, że wokal już jest, teraz trzeba jeszcze orkiestrę skombinować :wink:.

O rety... tak mało czasu zostało, a ja jeszcze prezentu nie mam :oops:.

Link to comment
Share on other sites

Co byś powiedział na "Czerwone korale"?? Całkiem to fajnie wyszło. Z przytupem. szkoda, że się nie możemy usłyszeć. Stworzyłybyśmy duet'

Siostry-Sisters. Bilbek świetnie buczy, więc akompaniament byłby oryginalny, no i co??

Link to comment
Share on other sites

Jedyną rzeczą której mi Bozia poskąpiła to talent do śpiewania, więc obojętnie na jaką melodię to i tak samo mi wyjdzie. Max lepiej śpiewa ode mnie więc z Bilbem mogą robić tło muzyczne. A ostatecznie to mogę zawyć na nutę "czerwone korale" i "szła dzieweczka" Może da się to jakoś zmiksować?? :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...