Jump to content
Dogomania

Roki-pies w typie labradora szuka domu-MA DOMEK!!!


Pocahontas

Recommended Posts

Roki-2 letni psiak w typie labradora z pięknymi miodowymi oczami.Jest bardzo przyjazny do wszystkich suczek i piesków niezależnie od wielkości.Nie toleruje kotów ani innych małych zwierzątek np. króliki.Ładnie chodzi na smyczy.Bez problemu jeździ autem.Jest wykastrowany,zaszczepiony i zaczipowany.Pełno w nim radości i szczęścia.Uwielbia być głaskany.Skacze na człowieka.
Do pełni szczęścia brakuje mu tylko domu.Pies przebywa w płatnym hotelu w okolicach Przasnysza.Transport psa nie jest problemem :)
[email protected]
600-755-573
Zobacz filmik z Rokim --> http://youtu.be/NIwvBAYQSiE


925e6b4af0a77cd8med.jpg

 

a1835a6875c300demed.jpg

 

23ca27b716099078med.jpg

 

dffeafca9d69163amed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napisałem maila do Pocahontas i dostałem odpowiedź.

 

"Hejka :)

Jeśli możesz napisz że psiak ma ogłoszenia ale dziękuję z góry za pomoc i zainteresowanie.Jeśli będę coś potrzebować to się odezwę-dziękuję :)
Niestety dzwonią same oszołomy które myślą że pies wyglądem odstraszy złodzieja ale niestety nie tędy droga.Wygląd ma ale to przylepka jakich mało.

Są nowe zdjęcia ale znów nie mogę się zalogować na dogomanię.Odkąd jest w nowej odsłonie mam duże problemy z logowaniem.

Dziekuję za informacje i pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

CUD!!!Opiekunka zaadoptowała Rokiego.Na wydarzeniu na facebooku jest info.
Napisała do mnie także maila że wszystkie pieniążki przekazane z licytacji dostaje kolega Rokiego psiak w typie malamuta Tuga.
Cudowne i niespodziewane zakończenie.Czekam zatem na wątek Tugi.

Link to comment
Share on other sites

Ufff udało się zalogować.

Chciałabym bardzo podziękować za ogromną pomoc jaką wykazał się Pan Konrad czyli Kmicic.Pomimo jeżdżącego trybu pracy ogarniał bazarki które pomogły mi w opłacaniu hotelu Rokiego.Psa znałam od listopada.Wcześniej wyciągnięty z Radys wrócił z adopcji bo zjadł królika.Jako że na co dzień zajmuję się psami husky kompletnie mi to nie przeszkadzało.Postanowiłam adoptować Rokiego bo jego charakter i spokój mnie zafascynowały.Przy szalonych psach północy jest to istna oaza spokoju.
To ja,Roki synuś drugi i mój pierwszy synuś adoptowany husky Ziomek.

[URL=http://www.fotosik.pl]c12e95578ef8224emed.jpg[/URL]

 

W związku z tym że Roki jest już mój nadal mam kolejne psy do adopcji.Kolega Rokiego ,Tuga miks malamuta nadal szuka domu.
[URL=http://www.fotosik.pl]9e149bbbb5f735f3med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...