Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu u psów - za granicą FCI


Kocurkotka

Recommended Posts

Słuchajcie mam pytanie
w jakich Krajach jest jeszcze dozwolone kopiowanie uszu ? bo słyszałam że w FCI są kraje gdzie kopiowanie jest dozwolone - jakie to są kraje ?

i nie ukrywam że że podobają mi się parę res z kopiowanymi uszami a wiem że w polsce Nie można mieć takich psów - nie można... bardziej nie dostanie się takiego szczeniaka bo kopiowanie jest już zabronione chyba że z problemów zdrowotnych
 

 

 

 

 

nie którym ludziom nie podoba się kopiowanie psów - jeśli kogoś urażę to bardzo przepraszam



 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Status prawny poddawania zabiegom kopiowania ogona i uszu psów z rozróżnieniem na poszczególne państwa[potrzebny przypis]:

Link to comment
Share on other sites

Status prawny poddawania zabiegom kopiowania ogona i uszu psów z rozróżnieniem na poszczególne państwa[potrzebny przypis]:

Link to comment
Share on other sites

A ja radzę przekonać się do psów takich jakimi stworzyła je natura i nie domagać się ich okaleczania i sprawiania bólu. Ja mam ogoniastą rottweilerkę i nie cięte na dobermana pinczery średnie czyli mają i klapnięte bardzo ładnie uszka i długie ogony i wcale mi to nie przeszkadza.

To ludzie dla swojego widzimisię choć często tłumacząc to ochroną psa okaleczali psy i stworzyli nowe wizerunki ras.

Bo dlaczego jednym rasom np myśliwskim przeszkadzać mial długi ogon w buszowaniu w krzakach a innym rasom też tak pracującym nie. To samo z uszami a przecież jak się komuś podobają stojącew to są rasy z takimi uszami, po co ciąć te wiszące.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...