Jump to content
Dogomania

Bruno . Bardzo chory, odebrany z koszmaru - niestety za TM :(


bela51

Recommended Posts

Może jest tu jakiś zdolny co by zrobił Brunowi banerek?

 

Jesli jest ktos taki , to prosimy bardzo.

Jesli nie, to zamowie na bazarku TZMestudio.

 

Właśnie zrobiłam przelew. Poleciało 10 zł. Trzymam kciuki za chłopaka

 

 

Przelałam Brunkowi 20 zł. Oby diagnoza była ta lepsza - kciuki zaciśnięte

 

Dziekujemy serdecznie za wplaty :)

Widziałam tez na FB wplate Alli Chranowskiej, dziekuje :)

Prosze, nie zapominajcie o nickach. Chciałabym zamiescic na wątku wszystkie dogomaniackie wpłaty, bo wiem, ze nie wszyscy korzystaja z FB.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuje z FB wpis Agaty :

 

...Odpowiadam na pytania o tym jak się Bruno czuje.
Wczoraj znów miał gorączkę. łapa niestety bez zmian mimo podawania leków, znów była gorąca. Sam pies wg mnie wyglada słabo. Jego rtg poszły do warszawy do konsultacji. Jutro zrobimy pełne badania krwi. No nie jest optymistycznie....

 

 

Trzymajcie kciuki, tak bardzo chcialabym, aby Mu sie udało :(  Miał takie podłe życie :(

Link to comment
Share on other sites

A już miałam iskierkę nadziei, po tym jak pojawiła się informacja, że zareagował na antybiotyk...
Ja też chciałabym, aby zdążył poznać beztroskie psie życie, bez głodu, bólu i łańcucha. Bruno, tyle cierpienia zniosłeś...jeszcze ten raz, ten jedyny raz...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy nie będe powielać informacji.

Bruno bez większych zmian. Na pewno mniej cierpi bo dostaje srodki pzreciwbólowe, no i ma ciepło sucho i nie głodno. łapa niestety bez zmian, wczoraj była gorąca, powróciła gorączka. Jutro zrobimy pełne badania krwi, w piatek rtg klatki piersiowej. Jesli będa przerzuty do płuc, sprawa będzie jasna.

Ridiogramy były konsultowane u 3 innych wetów spoza włocławka. Jeden optuje za nowotworem, dwaj pozostali w zasadzie tez, ale nie wykluczają zapalenia. Proponują leczenie, takie jakie zostało wdrożone. Dwa tygodnie możemy mu dać, moze jednak zareaguje. No chyba , ze są przerzuty.

O amputacji na razie raczej nie myslimy, pies jest słaby, zbolały. jutro po badaniach okaże się jaki jest jego stan ogólny.

Link to comment
Share on other sites

Jest juz trochę wpłat, bardzo wam dziękujemy, bo dzięki temu mozemy swobodnie decydować o leczeniu i badaniach. Niestety wszystko kosztuje. Nawet jeden z konsultantów wystawił rachunek na 40 zł. Nie ma zmiłuj.

n Na szczęście na razie możemy go miec w tym garazu za darmo, a ludzie bardzo o niego dbają.

Link to comment
Share on other sites

Liczyłam na to, że pieniądze dotrą szybko ale nie sądziłam, że aż tak szybko. Widziałam na FB, że moja dzisiejsza wpłata jest już odnotowana. Oby to jednak nie był nowotwór... Niezmiennie mocno trzymam kciuki za Bruna. Bardzo bym chciała, żeby jeszcze mógł się nacieszyć normalnym życiem - bez głodu, pragnienia, chłodu i bólu... Tyle osób go wspiera, musi być dobrze...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tez poproszę numer konta w przyszłym tygodniu przeleję grosik ale Biedaczek :(   byłam kiedyś na wątku owczarki Nuki też łapka wyglądała jak u Bruna było podejrzenie raka kości okazało się jednak że to zapalenie kości było po urazie długie leczenie i Nuka wyszła z tego

 

tu jej wątek

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/135233-nuka-z-e7-podejrzenie-raka-%C5%82apy%E2%80%93-ma-dom-trzymajcie-kciuki-nuka-dziekuje-wam/

 

 

znam wątek i historię Nuki. W przytulisku miała  mieć amputację bo wet  zdiagnozował nowotwór. Po konsultacji w W-wie okazało sie ,że to zapalenie po dawnym złamaniu.  Długo była leczona ale uratowali łapkę. Skontaktujcie się z Joteska - przy Nuce pomogła.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...