Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebna pomoc dla chorego psa ! liczy się każda złotówka


Recommended Posts

 

Witam, mojego pieska dopadła choroba :-(studiuję i pracuję lecz brakuje mi pieniędzy na leczenie mojego psa :-( Zaczęło się od picia wody litrami i częstego odda­­wania moczu , wzdę­­tego brzuszka, aktu­­alnie razem z wete­­ry­­na­­rzem szukamy powodu dlaczego tak się dzieje, zostały wyko­­nane badania krwi,próby wątro­­bowe wyszły bardzo zle, AP wyszło powyżej 300, na maszynie wyszlo error nie chciala prze­­two­­rzyc az tak duzego wyniku , dzisiaj wyniki zostaly powtó­­rzone , miała rowniez zrobione usg i rtg, wyklu­­czono ropo­­ma­­cicze ,za to wątroba jest wielka, zasłania inne narządy, dzisiaj robimy test na Cushinga  koszt to 150zł , ma również powię­k­szone serce i płuca w złym stanie , dzisiaj będzie miała badanie okuli­­styczne , bardzo proszę o wsparcie fina­n­sowe , sama nie daję rady, proszę o wpła­­cenie nawet 1zł dla mnie i mojego psa to bardzo dużo. Mogę wysłac w wiado­­mosci prywatnej wypis od wete­­ry­­narza.  Kiedyś mi pomogliście i dzięki Wam uzbierałam pieniążki na usg serca dla Beti we Wrocławiu..Błagam o pomoc , brakuje mi już pieniędzy a jeszcze na czwartek jesteśmy umówieni do dr.Kinda na usg takie dokładne.. Błagam o wsparcie finansowe

Jeśli chcesz pomóc mojemu psu napisz do mnie wiadomość prywatną lub na email [email protected]

 

 

 

 

Witam,

potrzebuję pilnej pomocy dla mojej 7-letniej suczki Betibeti.jpg

Parę dni temu dowiedziałam się o jej następujących chorobach (załączam również zdj z książeczki) :

betri3.jpg

-ogromny kamień nazębny

-przewlekłe zapalenie nosogardzieli

-podejrzenie zbyt długiego podniebienia miękkiego

-zapadalność tchawicy

-obustronne zwichające się rzepki

-przepuklina pachwinowa lewa

Mam tego pieska od 3 lat, kupiłam ją od starszej Pani która musiała ją oddać z powodu swojej choroby,weterynarz podejrzewa, że Beti jest z hodowli gdzie mogła powstać z dopuszczenia ojca z córką, stąd w niej tyle"wad".

Chodziłam z nią wcześniej do innego weterynarza, ale on nigdy dokładnie jej nie zbadał, dopiero gdy poszłam do innego weterynarza z kulejącą łapką okazało się, że piesek jest naprawdę chory. Niestety nie mam funduszy na dalsze leczenie, teraz wydałam 120zł(załączam rachunek), została pobrana krew , która słabo krzepnie i czekam na wyniki, teraz będzie trzeba usunąć kamień nazębny i zrobić ekg , aby sprawdzić czy z sercem jest wszystko w porządku i czy wytrzyma narkozę, wyniesie mnie to 200zł , będzie również konieczność usunięcia przepukliny, ponieważ w każdej chwili może skręcić się z jelitem a wtedy operację trzeba wykonać w ciągu maksymalnie 5 godzin.

Bardzo proszę o pomoc, każda złotówka jest dla mnie ważna, ponieważ ja nie mogę iść do pracy, w maju piszę matury i codzień mam bardzo dużo nauki, mama też nie jest w stanie mnie wesprzeć finansowo z pensji 1200zł, będę teraz sprzedawała na giełdzie swoje ciuchy i rzeczy, ale nie wiem czy uzbieram 200zł .

Bardzo proszę o pomoc, nie chcę stracić swojego pieska  :(

kontakt: [email protected]

 

moj nr konta : 31 1090 2590 0000 0001 2382 3625

 

 

Dzięki Waszej pomocy uzbierałam 90zł

La Componella 49zł

Teresaa118 20zł

p.Katarzyna Sekretarczyk 20zł

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc !

 

 

 

 

beti.jpg

beti1.jpg

betri3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że nie dowiemy się co u psiaczka :( ponieważ nie można odnaleźć już ani użytkownika ani danych na temat bazarku (chyba, że źle szukam...).

Witam,

niestety mój bazarek został usunięty,bo ktoś go zgłosił,że nie mogę zbierać na tego pieska ;(

bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty, uzbierałam 90zł , dołożę ze swoich oszczędności 110zł i będę umawiała Beti na usuwanie kamienia i ekg, ale dziś jadę z nią, bo złapała ją jakaś choroba, już od paru dni ma rozwolnienie i nie chce jeść ;( zobaczymy co powie weterynarz

Link to comment
Share on other sites

I co nowego u psiaczka?

Witam,

niestety mój bazarek został usunięty,bo ktoś go zgłosił,że nie mogę zbierać na tego pieska ;(

bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty, uzbierałam 90zł , dołożę ze swoich oszczędności 110zł i będę umawiała Beti na usuwanie kamienia i ekg, ale dziś jadę z nią, bo złapała ją jakaś choroba, już od paru dni ma rozwolnienie i nie chce jeść ;( zobaczymy co powie weterynarz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam, jestem właści­­cielką 9 letniej Chihu­­ahuy , studiuję i pracuję lecz brakuje mi pieniędzy na leczenie mojego psa :-( Zaczęło się od picia wody litrami i częstego odda­­wania moczu , wzdę­­tego brzuszka, aktu­­alnie razem z wete­­ry­­na­­rzem szukamy powodu dlaczego tak się dzieje, zostały wyko­­nane badania krwi,próby wątro­­bowe wyszły bardzo zle, AP wyszło powyżej 300, na maszynie wyszlo error nie chciala prze­­two­­rzyc az tak duzego wyniku , dzisiaj wyniki zostaly powtó­­rzone , miała rowniez zrobione usg i rtg, wyklu­­czono ropo­­ma­­cicze ,za to wątroba jest wielka, zasłania inne narządy, dzisiaj robimy test na Cushinga  koszt to 150zł , ma również powię­k­szone serce i płuca w złym stanie , dzisiaj będzie miała badanie okuli­­styczne , bardzo proszę o wsparcie fina­n­sowe , sama nie daję rady, proszę o wpła­­cenie nawet 1zł dla mnie i mojego psa to bardzo dużo. Mogę wysłac w wiado­­mosci prywatnej wypis od wete­­ry­­narza.  Kiedyś mi pomogliście i dzięki Wam uzbierałam pieniążki na usg serca dla Beti we Wrocławiu..Błagam o pomoc , brakuje mi już pieniędzy a jeszcze na czwartek jesteśmy umówieni do dr.Kinda na usg takie dokładne.. Błagam o wsparcie finansowe

Jeśli chcesz pomóc mojemu psu napisz do mnie wiadomość prywatną lub na email [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...