Jump to content
Dogomania

Bezprawne odanie psów do adopcji


gosir

Recommended Posts

Aż tak szybko bym nie oceniał, chłopak przynajmniej próbował. Bardziej martwi mnie fakt, że coś często schrony robią problem z umożliwieniem psu powrotu do prawowitego właściciela. Tu jest całe clou sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Jaka ocena, halo ziemia?

nie umiem sobie wyobrazić sytuacji, że odpuszczam walke o odzyskanie swoich psów w takiej sytuacji. dla mnie to nieprawdopodobne. sądy, adwokaci, prokuratury i bach, kupię se nowego. dla mnie to wygląda, jakby wątek był obliczony na pojawienie sie takiego postu w któryms momencie. tyle.

 

opcje sa dwie.  albo historia jest prawdziwa, albo nie. jeśli nie, to kolo jest troll i zawraca ludziom doope. nie życze sobie tracić czasu na rzecz tępego rechotu zza kompa jakiegoś osobnika z dolnego decylu.

natomiast jeśli historia jest prawdziwa, to srsly,  ludzie intensywniej szukaja psów, o których nie wiadomo nic. Ale - jego sprawa, czy odpuści, czy nie i kiedy, to fakt. Nie moje małpy, nie mój cyrk.

Link to comment
Share on other sites

Aż tak szybko bym nie oceniał, chłopak przynajmniej próbował. Bardziej martwi mnie fakt, że coś często schrony robią problem z umożliwieniem psu powrotu do prawowitego właściciela. Tu jest całe clou sprawy.


Probowal poprzez napisanie na forum? No bez jaj. Znalezc te kobiete tco dzwonila to piec minut roboty, jej numer wyskakuje od razu po wpisaniu w google. Na samym poczatku drogi odpuszczaja ci, ktorym nie zalezy.
Link to comment
Share on other sites

Hm, na olx faktycznie te jego ogłoszenia są, a przynajmniej były - jednak zamieszczone bardzo późno, trudno powiedzieć, czy po tym jak dowiedział się o oddaniu psów przez schronisko, czy było to obliczone na tę naszą tu dyskusję (aż mi się nie chce wierzyć że jakikolwiek troll mógłby być aż tak pracowity, he).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...