Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

Jesteśmy..całe i zdrowe. Wczoraj bardzo późno wróciłam z pracy i niestety przed bramką ..o zgrozo...spotkałam Brodzia. Suczka w sąsiedztwie ma cieczkę i ten stary piernik gdzieś się przecisnął przez ogrodzenie i zwiał. Dobrze,że Misia gruba, bo chyba bym padła na serce jakbym jeszcze ją z Brodkiem zobaczyła. Musiałam czołówkę ubrać  na głowę, ciemno już było i przykręciłam deskę tam gdzie podejrzewałam,że może się przecisnąć..bo to chude jak szczur. No i niestety dzisiaj znowu na mnie czekał przed bramką. Teraz skończyłam obchód, przykręciłam jeszcze dwie deski i mam nadzieję,że będzie ok. 

A Misiunia kochana, apetyt dopisuje. Na hasło -idziemy spać , pierwsza zasuwa do sypialni, bierze rozpęd i bęc na łóżko...

Link to comment
Share on other sites

A Misiula to zdecydowanie woli kobiety. Przyszła dzisiaj córka koleżanki coś podrukować i Misia tak się pchała do głaskania, że Brodzio nie miał szans na jakieś mizianie. I jest solidarna. Brodek zwiał oczywiście, przyniosłam go od sąsiadów, siedział tam koło kojca Tiny i zawodził. Dostał po tyłku i poszedł pod ławkę w kuchni , a Misia pomaszerowała na balkon i siedziała tyłem do drzwi. Przykręciłam kolejne deski do ogrodzenia i mam nadzieję,że staruszek nie da im rady. Misię cyknęłam w łóżku komórką, bo wyprawia   takie harce i stroi miny,że chyba by filmik nakręcił. Poczciwa jest bardzo, ale charakterek ma. Ale w porównaniu z Puśką to trzeba przyznać,że można na podwórko wejść bezpiecznie. Jak się kucnie i wyciągnie dłoń, i jeszcze zagada , to ze strony Misi zagrożenia nie ma. Puśka była nieobliczalna, niby wszystko było ok, ale potrafiła capnąć za nogę w najmniej oczekiwanym momencie. Ale chyba wspólne dla wredot będzie gnicie łóżkowe....

Link to comment
Share on other sites

U nas deszcz od rana. Piesy zmokły na spacerze, ale Misi deszcz nie przeszkadza, pod każdy krzaczek wlezie, cały czas coś niucha. Nie mam jeszcze odwagi spuścić jej ze smyczy, zresztą Brodzio też cały czas w uprzęży. Misia wystawiła mi przed drzwi buty, a na moje pytania zarzuciła dupskiem, poszła do pokoju i wlazła między fotele. i moge se gadać....

Link to comment
Share on other sites

U nas deszcz od rana. Piesy zmokły na spacerze, ale Misi deszcz nie przeszkadza, pod każdy krzaczek wlezie, cały czas coś niucha. Nie mam jeszcze odwagi spuścić jej ze smyczy, zresztą Brodzio też cały czas w uprzęży. Misia wystawiła mi przed drzwi buty, a na moje pytania zarzuciła dupskiem, poszła do pokoju i wlazła między fotele. i moge se gadać....


Juz sobie to wyobrażam!
Czyli posluchana jest...pani swoje a Misia swoje!
Link to comment
Share on other sites

No Misiunia ma dupencję..Jak już jej humory przeszły, to wywaliła lampę, bo nie mogła się wytarabanić spomiędzy tych foteli. Po wczorajszym deszczowym dniu słoneczko się pokazało i więcej czasu mogły piesy spędzić na podwórku. Mogły, ale wcale nie chciały. Miśka to w ogóle nie chciała łóżka opuszczać, a jak już wylazła, to siedziała z taką wyniosłą miną na balkonie jakby wszystkie rozumy zjadła. Brodzio koniecznie chce odwiedzić pannę w sąsiedztwie i cały czas kombinuje jak tu zwiać. Pierzaty posiedział trochę na miejscu, więc zrobiłam mu foto. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Witamy Was z Misią październikowo. Bambaryłka zadomowiła się chyba już na dobre, Obszczekują z Brodkiem intruzów za płotem, zgodnie spacerują, ale staruszek nie odwzajemnia uczuć Misi i jak Misiula chce się do niego przytulać , to warczy na nią. Misia idzie wtedy na swoje kocyki i popiskuje...co nie przeszkadza jej wyżerać Brodziowi i kotom z misek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...