Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

Dogomaniacki domek- fakt, zdjęcia będą- no chyba nie, relacje będą- chyba będą. 

Przyjechałyśmy do domku cudnego pod lasem i za ogrodzeniem zobaczyłam Misię. Nie rozbeczałam się i to sukces, bo myślałam,że się rozbeczę i zrobię z siebie idiotkę. Zdjęcia zrobiłam, a jakże - na jednym widać moją nogę, na innym kamienie. Misia , moja śliczna mała grubaska. A tam jeszcze był sławetny pan Parówką go nazwałam- mały poczciwy piesek,  już w innym świecie zupełnie...

no dobra...od pięciu godzin przenoszę kocyki z pokoju do pokoju....gdzie ta mała cholera będzie spała? może kurde w moim łóżku?

Link to comment
Share on other sites

Raniasku, zaganiaj towarzystwo do domu, pozamykaj drzwi i idź spać :)

A towarzystwo niech sobie radzi i wybiera kocyki. We łbach im się poprzewraca z nadmiaru:) :)

Mr Parówka to Liderek staruszek. Jedyny psi mężczyzna u Kasi

O zdjęcia się nie martw, przyjedziemy i obfocimy Was wzdłuż i wszerz:)

Link to comment
Share on other sites

Lady Misia zarządziła pobudkę na 5.20. Trochę wcześnie, ale jak na pierwszy poranek to chyba nieźle. Wędrowała w nocy  po całym domu, ostatecznie ulokowała się w salunie na kocykach. .Kibel zrobiła sobie kolo komputera.

Popiskuje biedusia, chyba tęskni się jej za Kasinym domkiem...Brodzio powarkuje na nią, a ona wymachuje tym swoim ogonkiem aż dupiną zamiata.

Myślę,że żebraczka z niej będzie taka jak Puśka, już doskonale wie, gdzie jest lodówka i nawet potrafi podskoczyć na tych krótkich łapinach,  żeby się na coś załapać.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście psiaki idą na pierwszy spacer ok 5:30 ale jak ich nie obudzę to śpią spokojnie do 7 - przecież każdy chce czasami dłużej pospać :-)

Wieczorny spacer jest ok 20 i wtedy większość maszeruje do spania.

Jak sobie przypomnę pierwsze dni Misi u nas, kiedy siedziała w krzakach i nie było szansy do niej podejść to bardzo się cieszę, że u Ranias zachowuje się tak wspaniale :-) 2-3 dni i będzie się zachowywała jakby była tam od zawsze  :-)

Fotki :-)

 

344bnsh.jpg

 

2enysev.jpg

 

296bwa1.jpg

 

35lddt2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misia z Brodkiem urzędują na podwórku tzn. leją na zmianę w tych miejscach co wczoraj.

Brodzio w domu na nią powarkuje, a Misia cały czas kręci dupinką i się przymila.Może jakoś się  dotrą. 

Właściwie to Misia powinna nosić imię Klusia, bo okrąglutka bardzo, ale mimo swej tuszy szybko łapinkami przebiera. Najbardziej chyba podoba jej się kuchnia i stanowisko przy stole. Wszystkie drzwi mam pootwierane na oścież, wszędzie była za wyjątkiem sypialni, bo w drzwiach Brodzio na nią nawarczał i się wycofała. 

Link to comment
Share on other sites

Brodziowi Misia chyba nie bardzo sie podoba, taki stary dziadyga zazdrosny. Niunia cały czas dupinką wywija, a on warczy.

Dzisiaj Misia pozwoliła mi pomiziać brzuszek, ale jak dotknęłam łapinki, to uciekła. Popiskuje teraz troszkę, może tęsknotki jeszcze wędrują. Pocieszna jest z tymi minkami no i bardzo lubi jedzonko. Asystowała mi dzielnie w kuchni, zjadła ryż z marchewką i kurczakiem, kotom mleko wypiła. Nawet Brodek jadł ryż, którego nie lubi, pluł i jadł. 

Nie wiem jak wygląda zmiana tytułu wątku, ale jakoś mnie straszy....

Spróbuję zrobić Misi jakieś zdjęcie wieczorne. Ciekawe czy dzisiaj też będzie spała w tym samym miejscu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...