Jump to content
Dogomania

Kleo - nasza kochana Trójłapka - zostaje na stałe z Ciocią Marceliną :)


happy_animals

Recommended Posts

"Poznajcie moją historię...
 
Urodziłam się w maju 2014 roku. Całe swoje życie - wraz z rodzeństwem - spędziłam na dworze, dokarmiana i doglądana przez ludzi dobrego serca. Pewnego feralnego dnia ktoś zastawił pułapkę... Ogromne, stalowe zęby zmiażdżyły moją łapkę... Próbowałam się wyswobodzić. Ostatkiem sił wlokłam się do miejsca, w którym byliśmy dokarmiani i w którym czułam się bezpiecznie... Wlokłam się w nadziei, że mój karmiciel mnie wybawi z paskudnej pułapki. Pan od razu zabrał mnie do weterynarza. Decyzja - amputacja kończyny piersiowej. Na początku strasznie się bałam :( Teraz - pomimo braku łapki - bardzo dobrze sobie radzę. Biegam, skaczę oraz chętnie się bawię :) Obecnie jestem pod opieką wolontariuszki Fundacji Happy Animals i zaczynam nowy etap swego życia..."
 
Nasza dzielna Trójłapka jest już wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. W najbliższym czasie zostanie też zaszczepiona. W związku z tym, że kotka praktycznie przez całe swoje życie żyła na wolności, potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby przystosować się do nowych warunków.
 
Jak można nam pomóc?
 
1. Wsparcie finansowe
 
Dane do przelewu:
74 1050 1575 1000 0090 3015 5601 (ING Bank Śląski S.A.)
Fundacja Happy Animals
ul. Ogrodowa 62/9
55-040 Bielany Wrocławskie
z dopiskiem "Darowizna (dla Kleo)"
 
2. Wsparcie rzeczowe
 
Zachęcamy Was do odwiedzin Sklepu "Kocimiętka" - Karma dla Twojego Psa i Kota. Kupując produkty oznaczone symbolem (logo) naszej Fundacji można pomóc zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. Szczegóły na: http://www.kocimietka.pl/90-pomoc-dla-fundacji-happy-animals Aktualnie potrzebujemy suchej i mokrej karmy oraz żwirku dla kotów.
 
Rozliczenie znajdziecie tutaj.
 
eiui2q.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatnio dużo się dzieje i specjalnie nie mam czasu aktualizować wątków na forum, ale tak w wielkim skrócie :) żebyście Ciocie wiedziały co słychać u Kleo :) Nasza Kicia ma się dobrze i jest zdrowa jak ryba. Niedawno wykonaliśmy test na FeLV oraz FIP. Wynik jest ujemny. Kleo została już zaszczepiona i w zasadzie do szczęścia brakuje jej tylko kochającej rodziny i domku na stałe :) Za chwilkę wrzucę kilka nowych zdjęć, podesłanych przez Ciocię Marcelinę :) 

Link to comment
Share on other sites

20 marca 2015 r. to dla nas bardzo szczęśliwa data :) Dlaczego? Kleo - nasza kochana Trójłapka - zostaje na stałe u Cioci Marceliny :) Kicia pokochała już swoją tymczasową Rodzinę całym sercem. Jej największe marzenie właśnie się spełniło.
 
Na dniach będziemy podpisywać umowę adopcyjną :)
 
537p68.jpg
 
16av2vq.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...