Jump to content
Dogomania

Spokojna, wspaniała Misia szuka domu


BlauPanda

Recommended Posts

Misia była wczoraj na spacerku w towarzystwie Kuby, Megii oraz Szelmy. Bardzo polubiła koleżanki i jak zostały obszczekane przez innego psa też chciała dorzucić swoje w kierunku intruza. Natomiast Kuba średnio się jej spodobał bo za bardzo na nią właził co ją irytowało i chciała trochę odpędzić kolegę by mieć więcej przestrzeni. Poćwiczyłyśmy komendę siad którą ładnie już wykonuje i zaczęłyśmy wstępnie uczyć się komendy leżeć i łapa. Po 1,5  godzinnym spacerku Misia bez problemu wskoczyła do boksu i zaraz wsadziła nochal do saszetki z parówkami :P. Trochę wyjadła a resztę dostała do boksu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mimo niezbyt ładnej pogody, wybrałyśmy się z Misią na godzinny spacerek. Jak tylko wyszła z boksu zaczęła się cieszyć i skakać wokół mnie. Najpierw poszłyśmy pospacerować po lesie a potem koło Dąbrówki Skrzyżowanie. Po spacerku Misia dostała jeszcze trochę parówek do boksu.

 

  

 

CAM00942.jpg

 

CAM00943.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś Misia była już bez ubranka. Jak tylko wyszła z boksu zaczęła skakać wokół zachwycona że w końcu może wyjść. Poszłyśmy wraz z Meggi i Szelmą na spacerek do lasu gdzie ćwiczyliśmy komendy siad, chodź i waruj oraz uczyliśmy się daj łapę oraz troszkę chodzenia przy nodze. Misia ma coraz więcej energii i jest pewniejsza siebie wszystko chce zobaczyć i obwąchać. Po godzinnym spacerku bez problemu wskoczyła do boksu dostała jeszcze trochę parówek i gryzak. 

Link to comment
Share on other sites

Misia była dziś na spacerku wraz z Siwkiem. Oboje dobrze się dogadują.  Poszliśmy na spacerek do lasu gdzie spotkałyśmy Szelmę i Megii no i oczywiście Misia musiała się z nimi przywitać. A koleżanki nie były pewne czy to ma być witanie czy ktoś chce je przydepnąć ale dzielnie to wytrzymały. Potem poćwiczyliśmy komendy, Misia wraz z Siwkiem ładnie wykonywali komendę siad i przychodzili na wołanie. Po godzinie Siwek został odprowadzony do boksu a Misia poszła na wybieg. Po przeskakiwałyśmy trochę przeszkody i do misi przyszli goście. Misia ładnie się przywitała i poszliśmy wraz z gośćmi na spacerek. Niestety ostatecznie para która odwiedziła Misie zdecydowała się jednak na innego psa.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Misia wraz z Siwkiem poszli na 2 godzinny spacerek. Pogoda była idealna a pieski zachwycone spacerkiem. Poszliśmy nad jeziorko z żabami w towarzystwie Megii i Szelmy. Po niecałej godzinie dotarliśmy na miejsce i psy mogły trochę poszaleć. Na miejscu poćwiczyliśmy komendy i  zrobiliśmy mini sesję zdjęciową. Siwek trochę zachęcał Misię do zabawy i nawet trochę pobiegała. Mimo że Siwek wraz z Megii i Szelmą wskoczyli parę razy do wody, Misia nie była przekonana do takiej formy zabawy i wolała pozostać na trawie. Podczas powrotu już nie było tak cudownie. No może zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć. Bo Siwek znalazł martwego kreta i z zachwytem zaczął się tarzać. Dawno nie widziałam żeby był aż tak zachwycony. No ale po takiej ''zabawie'' niestety nie może się obejść bez kąpieli. Wiec ku niezadowoleniu Siwka jak tylko wróciliśmy do SCHRONISKAarrow-10x10.png, został porządnie wykąpany i znów jest czysty i bialutki. Na szczęście Misi nie trzeba było kąpać i mogła spokojnie wrócić do boksu.

 

11132163_1548041475420730_1222013155_o.j

 

11141423_1548044605420417_639637823_o.jp11154046_1548044418753769_526650212_o.jpCAM00973.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś Misia wraz z Siwkiem spacerowali w towarzystwie Megi. Nie było zbyt ciepło i oba psiaki miały nadmiar energii. Misia rozdawała buziaki a Siwek wszystko chciał obwąchać. Poszliśmy na spacerek do lasu. Po godzinnym spacerku wróciliśmy do schroniska. Jak wróciłam do domu zaóważyłam że na stronie schroniska zniknął profil Misi. Wie ktoś coś?

Link to comment
Share on other sites

Misia poszła do domu ludzi, którzy dwa lata temu adoptowali od nas psa, to świetny dom. mam tylko nadzieję, ze poradzą sobie z dwoma psami, ale dom naprawdę bardzo dobry! Mam zdjęcie Misi z Panią, ale nie wiem czy mogę go dać bo dostałam na pw

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...