Jump to content
Dogomania

Benek ma dom!


ewes

Recommended Posts

Poznajcie Benka. Chłopak ma około 3 lat. A jego nr to 39/15.

15nnkav.jpg

Benek to przesympatyczny terierowaty psiak. Jak na prawdziwego teriera przystało jest bardzo ciekawski i wszędzie go pełno, jeśli usłyszy jakiś szelest, zobaczy coś w oddali od razu biegnie i musi sprawdzić co się dzieje. Chłopak jest bardzo towarzyskim psiakiem, gdy na spacerze dojrzy innego czworonoga - nieważne czy dużego, czy małego od razu chce się przywitać i zachęca do zabawy. W stosunku do człowieka jest wielkim miziakiem, chętnie daje się głaskać. Nie przeszkadza mu też dotykanie łap, czy ogona, bez problemu daje się wziąć na ręce. Myślę, że szybko i chętnie będzie się uczył, ponieważ jest psem, który szybko się nudzi i jeśli człowiek nie wymyśli mu zajęcia to on sam sobie takie znajdzie ;). Kontakt: 608 231 275

o9l210.jpg

1ftp52.jpg

x6bng0.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Benek mieszka teraz w boksie z Majkim - jeszcze większym wariatem od Benka :P
Chyba Majki nie daje mu spokoju w boksie, bo chłopak jakiś taki zmarnowany chodzi, no może nie zmarnowany, ale ma zdecydowanie mniej energii ;)

A spacer odbyliśmy w towarzystwie pięknej, cudnej oh, ah Lilo :) i wariata Majkiego.

jedzonko - gotowi, do stratu.... :D
1zp34wk.jpg


"I już do Ciebie biegnę..." ;)
2d931au.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzwoniłam przed chwilką 'do Benka'. Pan nie mógł rozmawiać bo wracał z pracy. Dowiedziałam się tylko tyle, że jest na jakiejś hali(?), albo pilnuje hali, prawdopodobnie z innym psem. Pan mnie na dzień dobry zaprosił żebym przyjechała i zobaczyła jak się pies miewa. No i pojadę jak tylko dostanę grafik, będę dzwonić i się umawiać na wizytę. Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będę mogła pojechać, bo jak usłyszałam hala to się troszeczkę zmartwiłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...