Jump to content
Dogomania

Spaniele do adopcji


Estera

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lodz

 

numer: 166
numer chip: 967000009234593
imię: Axel
płeć: pies

wiek: ok. 5 lat
wielkość: srednia
rasa: cocker spaniel
data przyjęcia: 2014-11-15
przebywa w boksie: kwarantanna
 

opis: Axel (prawdziwe imię) trafił do nas ze swoim chipem, niestety właściciele nie są zainteresowani jego losem.

99394812.jpg

 

99394813.jpg

 

99394815.jpg

Axel w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

SCHRONISKO OLSZTYN

 

Imię: Max Numer rejestru: 253/2015 Wiek: 5 lat W schronisku od: 03.2015 Wielkość: średni

 jest charakterny, wymaga cierpliwości i odpowiedzialnego właściciela znającego rasę, że to nie jest przytulak kanapowy. Nie jest ufny, woli zachować dystans, musi poznać człowieka by mu zaufać. 

 

DSC_0334.JPG

w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SCHRONISKO OLSZTYN

WRÓCIŁ Z ADOPCJI

Imię: Max Numer rejestru: 253/2015 Wiek: 5 lat W schronisku od: 03.2015 Wielkość: średni

 jest charakterny, wymaga cierpliwości i odpowiedzialnego właściciela znającego rasę, że to nie jest przytulak kanapowy. Nie jest ufny, woli zachować dystans, musi poznać człowieka by mu zaufać. 

DSC_0334.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Małopolska (DT):

 

Ruben - mieszaniec spaniela - ok. 3-letni psiak o bardzo łagodnym charakterze. Waży 20 kg.

Został znaleziony pod koniec marca w okolicach Sandomierza. Pies był w dość kiepskim stanie, wychudzony i zaniedbany. jego stan wskazywał na to, że musiał błąkać się od dłuższego czasu.
Ruben jest bardzo towarzyski, lubi być z człowiekiem no i ogromny z niego pieszczoch.
Nie przejawia żadnych złych intencji wobec kotów ani innych psów. 
Jest kastratem.
Wymagam podpisania umowy adopcyjnej.

tel. 668 718 974
 
$_20.JPG$_20.JPG$_20.JPG$_20.JPG
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

schronisko w Gaju

Jowisz
 
Gatunek: Pies
Rasa: Cocker Spaniel
Płeć: Pies
Wiek: 2006
Kastracja: Nie
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

 

 

Opis: PIES PRZEBYWA NA KWARANTANNIE OD 29.04-13.05. SZUKAMY WŁAŚCICIELA! JOWISZ TRAFIŁ DO NAS Z MIEJSCOWOŚCI JASIEŃ.
Jowisz vel "Johnny" jest niewidomym psiakiem. Jak na spaniela jest bardzo energiczny, uwielbia biegać, skakać i dokazywać. Jego niepełnosprawność w niczym mu nie przeszkadza. Podczas zabiegu kosmetycznego (wycinanie kołtunów) musiał być trzymany prze 3 osoby, ponieważ tak bardzo chciał biegać. Nie ma w nim cienia agresji. Toleruje sunie i psy. Potrafi chodzić na smyczy, ale dosyć mocno ciągnie. Super dogaduje się z dziećmi, cały czas zaczepia je do zabawy.


Kontakt w sprawie adopcji: 783-100-300

 

1235_img.jpg

 

1235_image_2_hhh.jpg

 

1235_image_3_bcc.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

20427_350171621852032_368960241327324984

 

...ten rudy przystojniak to Max. Jest w ogromnej rozpaczy I potrzebie! Maksiowi zawalil sie swiat- umarla jego ukochana pani, z ktora byl I zyl prawie 10 lat! Rodzina nie chciala zaopiekowac sie sierotka I pozostawili go na pastwe losu. Nie dosc, ze zostal bez swojej kochanej pani to jeszcze wyladowal w jakiejs stodole!!! Nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak jego malenkie serduszko peka z bolu Emotikon cry . O tym nieszczesciu dowiedziala sie moja kolezanka, ktora zabrala Maksa do siebie. Ale niestety- nie moze u niej zostac na zawsze! Piesek jest bardzo grzeczny, lubi dzieci, dogaduje sie z innymi zwierzetami. Jest bardzo wesoly, to dobry towarzysz na spacery!!!
Prosze o POMOC!!!

Max przebywa w Zamościu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Elbląg

 

 

Gatunek: Pies
Rasa: Cocker Spaniel
Płeć: Pies
Wiek: 2006
Kastracja: Tak
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

 

 

Majki ma 9 lat i w schronisku na początku bardzo cierpiał.

Teraz, kiedy zaczęłam go wyprowadzać czeka na mmie i kiedy tylko przychodzę pokazuje radość całym ciałem.

Kiedy kogoś pozna uwielbia głaskanie i przytulanie. Ładnie chodzi na smyczy.

Mimo wieku 9 lat, nadal jest wesołym skocznym, rozbrykanym spanielem.

 

Filmy z Majkim:

 

https://youtu.be/8x1LXh1qqIU

 

https://youtu.be/OfTe0k72CZs

 

https://youtu.be/IKlG3p-rHXM

 

https://youtu.be/ZhnzWzTkE5s

 

https://youtu.be/m8mReTXmZjE

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam! 

W żorach (woj śląskie) jest do oddania 3 miesięczna, czarna suczka w typie cocker spaniela (bo bez rodowodu). Nie ma strasznej historii. Po prostu,para się rozstała i nie ma kto się zając pieskiem więc szukam w ich imieniu domu dla malucha. Sunia jest bardzo wesoła, towarzyska, dość szczekliwa i piskliwa (ale myślę, że da się to opanować) no i czasem zdarzy jej się załatwić w domu.

 

Niestety na razie zdjęć nie dodam bo nie wiem jak a nie mam dziś czasu szukać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
O 28.10.2015o13:13, phase napisał:

schronisko Promyk

PIES TOFI OK. 3 LATA 616093900051380 WIELKOŚĆ: ŚRENI SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK „OGRÓDEK” „Witam! W schronisku jestem od stycznia tego roku. Błąkałem się w okolicach dzielnicy Gdańsk – Kokoszki. Owszem przywiązuję się do ludzi i potrafię z nimi do pewnego stopnia współpracować, ale też potrafię pokazać swoje humory. Znam podstawowe komendy. Raczej nie toleruję w swojej obecności innych psów ( w tym również suczek). Jestem zazdrosny o inne zwierzęta i potrafię dać temu wyraz poprzez dość agresywne zachowania w stosunku do nich. Dlatego też w kojcu mieszkam sam. Raczej nie nadaję się do mieszkania z małymi dziećmi. Potrzebuję opiekunów doświadczonych w prowadzeniu psów rasy, której jestem przedstawicielem. Widocznie ci u których mieszkałem przed trafieniem tutaj nie podołali zadaniu i dlatego pozbyli się mnie.” Pozdrawiam Tofi. Tofi-2.jpg
Tofi-1.jpg
Tofi-5.jpg
Tofi-6.jpg
Tofi-4.jpg

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Szczecin, znalazłam psa, czarny podpalany spaniel. Nazwałam go Dante. Ok. 5 letni, brak chipa, obroży. Szukam na razie jego właścicieli jednak nikt się nie odzywa. Po 25 czerwca pies zostanie wykastrowany i przeznaczony do adopcji. Przebywa u mnie z moją suczką i kotem. Już jest obstrzyżony (3kg filcu!). 

IMG_20160611_212147.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...