Jump to content
Dogomania

Chora babcia Lusia - 6 kilo smutku po śmierci właściciela oddana do schroniska... Prosimy o pomoc...


Lili8522

Recommended Posts

Świetlik jest tez dostępny w kropelkach, wtedy można kropić i bez zaparzania :)

 

 

Lili, nie wiem tylko, czy nie trzeba by tego skonsultować z wetem - tak żeby nie przeszkadzało to w działaniu tych dwóch środków, które mała ma teraz.

 

Mi chodzi o przemywanie - nie o zakrapianie. 

 

Ciocia,mi nie chodzi o zakraplanie ,bo Lusia ma już kropelki.Tylko do przemywania powiek i kącików w oczkach,o ile coś się tam zbiera i do tego dobry jest napar z ziół świetlikaJeżeli nie, to nie ma potrzeby tego stosować.Oczywiście,wszystko trzeba skonsultować z wetem,bo to są przecież oczy i nie należy samowolnie podejmować dezyzjii

 

Dokładnie o to mi chodzi :) podpytam jak sytuacja z oczkami i czy możemy coś takiego zastosować :)

Link to comment
Share on other sites

Kochany pysiol!!! A jak u niej teraz ze wzrokiem (jeśli czegoś nie doczytałam - przepraszam)?

 

Oczko które miała draśnięte jak wychodziła ze schroniska ma się już zdecydowanie lepiej :)

Jedyne co to ma lekką zaćmę jak widać na zdjęciach na szczęście tylko lekką i dobrze jeszcze widzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...