Jump to content
Dogomania

Najlepsza bezzbożowa karma dla szczeniaka


ola-haran

Recommended Posts

Która karma bezzbożowa jest Waszym zdaniem najlepsza (poza ziwipeak) ? Mam na myśli takie karmy, gdzie nie ma wypełniaczy, sztucznych konserwantów, gdzie mięso i wszystkie składniki są z pewnego źródła. Orijen, TOTW, Applaws czy może jakaś inna ? Ja z takich karm przetestowałam na razie tylko Orijena. Chciałabym znaleźć jak najlepszą karmę, która kosztuje do 20-22 zł/kg w dużej paczce (wiadomo, im mniejsza objętość tym większa cena za kg). Raz czytam że TOTW jest super, innym razem czytam, że ma w składzie mączki, a to niedobrze itp. Analizowałam różne składy, ale czytam bardzo sprzeczne opinie (raz że mączka super bo nie zawiera wody więc mięsa jest faktycznie więcej, raz że wszystko tam mielą itp.) i mam już mętlik w głowie. Chciałam więc spytać o zdanie tych, którzy znają się na żywieniu psa i/lub skarmiali różnymi bezzbożowymi karmami :D

 

Zaznaczę, że chodzi o szczeniaka, który docelowo będzie średnim/dużym pieskiem, taki wilczurowaty.

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja ostatnio odkryłam karmę Farrado. Prosty i czytelny skład i ciekawe smaki do wyboru. Jedyny minus, że worek jest 4 kg najmniej... troszkę się waham nad kupnem tak w ciemno. Miałam próbkę z kaczką, smakowała ale próbka to za mało aby zobaczyć czy psu służy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TOTW wydaje mi sie przereklamowana lekko. Acane je jedna z moich suczek ale nie na stale. Mam trzy psy ale patrzac na bezzbozowkiggodne polecenia i sprawdzone na trzech roznych psach i rasach, to mysle ze Applaws, Gosbi,Symply i Farrado najwieksza roznorodnosc smakow - krolik, kaczka,pstrag i cos jeszcze).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...