Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

1 godzinę temu, helli napisał:

Jakby mniej dziki dzikusek

Tak,  Odważniej podchodzi , nie odskakuje, nie przebiega obok w popłochu..., trzyma się bliżej, oko  spokojniejsze..., ogonkiem merda. Smaczki wyjada - wyjmuje z zamkniętej dłoni, wylizuje między palcami.

Nadal z psami nie wychodzi..., czeka na mnie - wychodzi idąc za plecami i tak wchodzi do domu. Drzwi otwarte - sam nie wyjdzie ani nie wejdzie.

Patrzy z zainteresowaniem co robię..., co przynoszę, wynoszę, przestawiam - podchodzi, wącha, ogląda. Na widok szczotki, mopa, pracującego odkurzacza - nie ucieka, odsunie się, stanie / położy się i obserwuje.

Zawołam, przybiega natychmiast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie udokumentowane na fotce..., Tey nauczył się jeść z łyżeczki ,) opanował do perfekcji hihi ,)

 

26be870ec27e4687med.jpg

Na tym zdjęciu widoczne dwie nieduże ciemne plamki pod okiem...

Psy szalały w ogrodzie,  Tey wbiegł w jeżyny i wbił dwa kolce z odłamaną gałązką :(

Próbował ściągnąć łapą :( Wołałam, w końcu podszedł i stał (gotowy w każdej chwili do ucieczki) ale pozwolił wyciągnąć kolce a w domu  przemyć i posmarować maścią :)

Psy potrafią zaskoczyć.

Link to comment
Share on other sites

Zakupy dla stada 259,40zł / 16.04 (przelew)

- 10kg suchej karmy dla kotów Josera Catelux

- 18 x 200g puszki dla kotów Smila

- 3 x 1kg - ciasteczka dla psiaków

- 100szt - kurze łapki dla psich dziadeczków

f928dc63ac7a7730med.jpg

 

W ubiegłym roku sterylizowałam i kastrowałam 3 koty. Kotka zapluszczyła się na dobre w drewutni. Półdzika ale już prawie podchodzi do ręki..., kilka kroków brakuje 

Ładna :)

44ab963e8c071ae0med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, helli napisał:

Z 3 na raz u weterynarza, to małe wyzwanie

Nie miałam czasu..., wypadło niespodziewanie szczepienie przeciwko COVID, miała jechać czwórka ,)

Osłuchać, obejrzeć - uszy, paszczęki, wyczyścić gruczoły, zaszczepić + uzupełnienie kart / wpisy a czas leci jak szalony 

Grzeczne szatany , samochodowe, spacerowe psy aż miło Lecznica też im nie straszna.

Nadrobimy :)

Link to comment
Share on other sites

Przypadek, nie związany z wątkiem Marcelka..., ale chciałam pokazać (no, może trochę)

 

W piątek Stefka z Łatką pojechały na szczepienie a Tey został sam. Był grzeczny.

W piątek przyjęłam pierwszą dawkę szczepionki i niestety w sobotę i niedzielę nie czułam się dobrze - skoczyła temperatura. Psy miały mniej spacerów i wyjść...efekt - dziś rano (przed wyjściem na spacer i śniadaniem) Tey zniszczył legowisko. Tak to jest z dzikusami :( 

 

4ce48cf1046a8399med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...