Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

2 godziny temu, Moli@ napisał:

"Psy i spółka" dostały 50zł/ 01.03 od E.R

Bardzo dziękujemy :)

Wykorzystałyśmy 50zł przy zakupach dla sierściuchów.

Suchą karmę kupiłyśmy dla Misi (panna została na naszym utrzymaniu) - worek 15kg

... drugie opakowanie 15kg  dla Roxi (jest u nas w PDT)

Schowek(2).png

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

Wycięłam :) 

Próbujemy dalej... może się uda.
Wydaje mi się, że często nr pobierają telemarketerzy... Bo nie wiem, kto inny może pobierać nr telefonu i nie dzwonić?
Niektóre psiaki mają np. 24 pobrań telefonu, z czego 0 sie kontaktuje... dzwoni... ludzie są dziwni, naprawdę.

Lajki mi się skończyły Tyś(ka) jutro pierwszy będzie dla Ciebie oczko2.gif  czy możesz mi przesłać linka do nowego ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dalej ten sam :) tylko edytowałam opis i miasto (teraz Elbląg): https://www.olx.pl/oferta/milosc-w-wersji-xxl-rodzinna-diana-CID103-IDrs2bj.html

... pytam , bo będę chciała Dianeczce wyróżnić, przecież w końcu musi Ją wypatrzyć.. Jej domek :)

 

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Minus 21 stopni... sierściuchy błyskawicznie obleciały ogród, wracały na trzech łapkach. Już po śniadanku, wylegują się na posłankach. W domu błoga cisza.

.. MOli  czy ,Ty mieszkasz w raju? ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

... pytam , bo będę chciała Dianeczce wyróżnić, przecież w końcu musi Ją wypatrzyć.. Jej domek :)

 

.. MOli  czy ,Ty mieszkasz w raju? ;)

Dzięki za wyróżnienia :)... Dianka już trzy lata grzeje dupkę u nas, zasiedziała się oj zasiedziała (:

Gdy natura "łaskawa" to w domu przez kilka dni sielanka, cisza i spokój...aż zaczną się nudzić ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2017 o 19:31, kiyoshi napisał:

Aniczko- jutro będe robić nowe ogłoszenia, już mam czas zaklepany;)

Będzie ok. 20 portali. Jeśli będziesz chciała tez sama cos dorobić to super, bo im więcej ogłoszeń tym większa szansa na dom:)

 

chicłam tez napisać, że Dianka ma u mnie wciąz aktywne olx które robiłam kilka miesięcy temu- co 2 tygodnie odswieżam, sa też stare aktywne ogłoszenia na gumtree, lento, alegratka, przygarnijzwierzaka, e-zwierzak...

tu linki do starych ale aktywnych olx'ów

https://www.olx.pl/oferta/piekna-wieksza-posluszna-domowa-sunia-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDhBhNH.html

https://www.olx.pl/oferta/ofiara-emigracji-piekna-sunia-dianka-CID103-IDhihyD.html

(dodam, że liczba odsłon jest tak niska, bo co dwa tygodnie jak odświeżam, to przy okazji zeruje liczbe wyświetleń)

 

 

Dzisiaj skorzystałam z promocji i wyróżniłam Dianeczce te dwa ogłoszenia na OLX :)   ja już mocno zaciskam i Was proszę o to samo! przecież "ktoś" musi Ją dojrzeć okok.gif

Dziękujemy za wypromowanie ogłoszenia. Zmiany będą widoczne w ciągu kilku minut

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Dzisiaj skorzystałam z promocji i wyróżniłam Dianeczce te dwa ogłoszenia na OLX :)   ja już mocno zaciskam i Was proszę o to samo! przecież "ktoś" musi Ją dojrzeć okok.gif

Dziękujemy za wypromowanie ogłoszenia. Zmiany będą widoczne w ciągu kilku minut

Anica, wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi ma cudne ogłoszenia Dianki... podobają mi się... po prostu Dianka musi trochę poczekać... Czasem tak jest, że jak już człowiek traci nadzieję, bo pies czeka przez parę lat... to dzwoni TA Rodzina. Wierze, że i u Dianki tak będzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2018 o 21:02, Tyś(ka) napisał:

Kiyoshi ma cudne ogłoszenia Dianki... podobają mi się... po prostu Dianka musi trochę poczekać... Czasem tak jest, że jak już człowiek traci nadzieję, bo pies czeka przez parę lat... to dzwoni TA Rodzina. Wierze, że i u Dianki tak będzie.

Jak ja lubię optymistówokok.gif

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

Nie mogę przeczytać tego linku? /chciałam poroznosić po dogo, tytuł ... poraża :(  /  jakaś durna reklama :(  czy również widzicie reklamę zaraz po kliknięciu w link?

Po reklamie jest reportaż  a poniżej  artykuł...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...