Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Dziś byłam z  Pusią u weta. W USG - w jamie otrzewnowej nie było płynu..., niestety pojawił się w opłucnej :(.

Ściągnięto płyn zabarwiony krwią :(  - podejrzenie guza :(

Na piątek mamy umówioną wizytę u kardiologa + pobranie krwi.

Kupiłam lek robiony (odbiór w piątek)..., pozostałe leki kupię po konsultacji kardiologicznej (mogą być zmiany)

Wydałam 232 zł / 08.06

8fc7463b13705ef1med.jpg

5896f76334743a18med.jpg

1bf6e72e2355f16amed.jpg

65ecd85582c9b80emed.jpg

664be3c8339aab38med.jpg

694092c29632b8f1med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elficzkowa napisał:

Cudownie, że Zuzia znalazła domek :)

A jak się czuje Pusia ?

Pusia czuje się lepiej niż wskazywałoby badanie - echo serca.

Wet zwiększył dawkę jednego z leków i czeka na wynik badania krwi. We wtorek jedziemy ponownie do lekarza (kardiologa). Ustawi leczenie farmakologiczne.

Ogólnie rokowanie nie jest dobre, już bidula żyje na krechę :(

 

Link to comment
Share on other sites

cd wizyt w lecznicy z Pusią (Pipi)

Z wyników badań krwi wet / kardiolog zadowolony (poprawiły się po roku przyjmowania leków - zleconych przez p.doktora) Nerki OK. Pusia ma anemię (przyczyna nieznana).

Przy takich problemach z sercem - stan dobry. Ufff, panienka w podskokach zmiatała z gabinetu..., aktywność małej bardzo ucieszyła weta.

Diety nie zmieniamy. Wet nie wprowadził nowych leków jedynie zwiększył dawkę jednego leku.

Za trzy miesiące kontrolna wizyta.

Zlecono profilaktyczne odrobaczenie. Kupiłam od razu tablety na robale dla Pikusi (panienki śpią w jednym pomieszczeniu).

 

eed1ae379feee8b5med.jpg

0d667fe00efe0d2emed.jpg

a786b0045b8dbec6med.jpg

21bdefa05e7d9ddfmed.jpg

6ae33fb54235c132med.jpg

5e0cb05d3d969956med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 

Za badania + leki zapłaciłam: 752 zł (paragon)

 08.06 - 180 zł (wizyta, badanie USG, ściągnięcie płynu z opłucnej)

08.06 - 52,00 zł (lek robiony w aptece)

12.06 - 320 zł (konsultacja kardiologiczna,badanie - echo serca, pobranie krwi do badania)

16.06 - 200 zł (kontrolna wizyta u kardiologa + leki)

 

pod lecznicą...

 

590941fa11dc57e2med.jpg

755c33b6f3eb20e0med.jpg

leki kupione w lecznicy + recepty (jeszcze nie wykupione)

 

7b1145d8e3cba63emed.jpg

690e395c8d35a44cmed.jpg

6e547d534c26f141med.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elficzkowa napisał:

Dobre wiadomości i u Pusi i u Zuzi :) Niech tak trwa :)

A jak jest z finansami Pusi ? Kwota, którą zapłaciłaś jest spora.

Pan który zgarnął Pusię z jednej z przygranicznych wsi część leków kupuje pozostałe  kupuję w lecznicy. Miesięczny koszt leków to prawie 250zł i Pusia musi je przyjmować do końca życia. Staramy się zadbać o małą..., kwota duża a to jeszcze nie koniec wydatków w tym miesiącu :( za chwilę kończą się niektóre leki i trzeba będzie wykupić recepty. Ech..., nie wiem jak to będzie.

Mija rok jak Pusia przyjechała do nas..., weci / kardiolog dawali jej góra trzy miesiące a tu proszę Pusia zagrała wszystkim na  nosie ,)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Moli@ napisał:

Pan który zgarnął Pusię z jednej z przygranicznych wsi część leków kupuje pozostałe  kupuję w lecznicy. Miesięczny koszt leków to prawie 250zł i Pusia musi je przyjmować do końca życia. Staramy się zadbać o małą..., kwota duża a to jeszcze nie koniec wydatków w tym miesiącu :( za chwilę kończą się niektóre leki i trzeba będzie wykupić recepty. Ech..., nie wiem jak to będzie.

Mija rok jak Pusia przyjechała do nas..., weci / kardiolog dawali jej góra trzy miesiące a tu proszę Pusia zagrała wszystkim na  nosie ,)

Ma super opiekę i warunki więc i motywacja do życia większa :) Przeleję coś dla Pusi ale dopiero w lipcu. Może ktoś wyczaruje jakiś bazarek na leczenie. Trochę ludzi tu zagląda.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, zuanna napisał:

Moli jeśli mogę podpowiedzieć - bardziej opłaca się kupować cardisure 10 mg. Bez problemu przełamuje się na 4 części, a za 10 szt. płacę 45 zł.

Gdzie kupujesz 10 mg cardisure? 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, zuanna napisał:

U dr.Kachniarza lub awaryjnie w Boliłapce

Kupuję w Boliłapce :(  Wcześniej będę zamawiać żeby mieli na stanie. Czasami udaje się kupić tańszy zamiennik jakiegoś leku (tak jak ostatnio)

Dzięki :)

 

Pusia jest zarejestrowana w lecznicy na Pana - zapewnia przejrzystość w wydatkach. Każda wizyta. badanie, zakup leku / opłata - zapisane w karcie panienki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...